Whatsapp indir! Whatsapp görüntülü arama sonlandırıldı!

banner186

Whatsapp görüntülü arama sonlandırıldı hatası nedir? Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 A J, Sony Xperia, LG, Discovery Android One 4G Android APK iPhone son sürüm güncellemesi WhatsApp indir!

Whatsapp indir! Whatsapp görüntülü arama sonlandırıldı!
Müşteri Hizmetleri 09 Aralık 2016 Cuma 11:52

banner192

WhatsApp uygulamasında görüntülü arama indir yükle. WhatsApp APK indir. WhatsApp son sürüm indir. WhatsApp yeni güncellemesi. WhatsApp nasıl indirilir? WhatsApp nasıl yüklenir? Android / iPhone son sürüm güncellemesi. WhatsApp internet kullanım ücretlendirme var mı?

WhatsApp Messenger uygulaması, Android cep telefonda internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma amacıyla çıkarılan bir uygulamaydı. Daha sonra fotoğraf, video, belge, ses dosyası paylaşımı ve sesli arama özellikleri ile çok sayıda kullanıcıya ulaştı.

Görüntülü arama ile ilgili sorunla karşılaşıyorsanız, aşağıda ilişkili haberler bölümünde yer alan "WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu" haberimizi inceleyebilirsiniz.

WhatsApp şuanda en büyük ve en popüler uygulamaların başında yer alıyor. Yakın zamanda çıkarılan WhatsApp Web uygulaması ile artık Windows ve Mac bilgisayarlarda da WhatsApp' ı kullanabiliyorsunuz. Detaylara WhatsApp Windows uygulaması indir haberimizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp indir! Whatsapp görüntülü arama sonlandırıldı!

Whatsapp indir! Whatsapp görüntülü arama sonlandırıldı!

WhatsApp ile arkadaşlarınızla ve ailenizle önemli anlarınızın paylaşımını internet bağlantısı (4.5G / 4G / 3G / 2G / EDGE ve Wi-Fi kablosuz bağlantı) üzerinden yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda oluşturduğunuz grup veya gruplarla anlık çok sayıda kişi ile aynı anda paylaşım yapabiliyorsunuz.

Konuyla alakalı WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme haberimizi de inceleyebilirsiniz. WhatsApp uygulamasını kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor. Eğer internet paketiniz yoksa ve WiFi bağlantısı üzerinden de bağlı değilseniz, opreratörünüz (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) üzerinden standart internet tarifesi ile ücretlendirilecek. Bundan dolayı WiFi üzerinden de bağlantı yapsanız, mobil veri bağlantınızın kapalı konumda olduğundan emin olunuz.

WhatsApp iOS iPhone uygulamasını bu itunes.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997?l=tr adresten ve WhatsApp Android uygulamasını da bu play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr adresten ücretsiz indirebilirsiniz.

WhatsApp' ın resmi sitesi whatsapp. com' u da ziyaret edebilirsiniz. Whatsapp indirme başarısız sorunu ve yükleme ile ilgili sorununuz varsa, telefonun marka ve modeli ile bize yorum bırakabilirsiniz.  

WhatsApp indir APK Android iPhone güncellemesi indirme adresi WhatsApp indir APK Android iPhone Ağustos güncellemesi yayınlandı.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×