WhatsApp indirmeden video izleme özelliği

Andronova
1 Minimum Okuma

WhatsApp indirmeden video izleme özelliği kullanıma sunuldu. Aynı zamanda görüntülü şekilde görüşme içinde güncelleme yayında.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp uygulamasına gelen yeni güncelleme ile artık gelen videolar indirmeden izlenebilecek. Aynı zamanda WhatsApp görüntülü konuşma da yayınlandı. 

WhatsApp, video izleme ile ilgili bir güncelleme yayınladı. Artık gelen videoları indrimeden izleyebilirsiniz. Daha önceden gönderilen videoyu izlemek için indirmek gerekiyordu, artık indirmeden direk izlenebiliyor. Yeni güncelleme aynı zamanda vakit kaybını ortadan kaldırdı. Malum videoyu açmak için indirilmesini beklemek gerekiyordu.

Bu önemli güncelleme ile gelen videoya tıkladığınızda direk izleyebiliyorsunuz. Tabi başka bir önemli güncelleme ise WhatsApp’ın görüntülü şekilde konuşma imkanının sunulması.

WhatsApp indirmeden video izleme özelliği WhatsApp indir APK!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Özellik resmi olarak 15 Kasım’ da yayınlandı. Daha önce beta sürümü yayınlanmıştı. Kısa süre sonra tam sürüm cihazların tamamına ulaşacak. Tabi cep telefonunuzun özellikleri ve işletim sistem sürümü destekliyorsa.

WhatsApp indir! WhatsApp görüntülü arama için yayınlanan son sürüme WhatsApp indir  //www.andronova.net/whatsapp-musteri-hizmetleri/whatsapp-goruntulu-arama-geldi-yukle-whatsapp-indir-h807.html haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 08:58

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir