WhatsApp indirmeden video izleme özelliği

media 10684

WhatsApp indirmeden video izleme özelliği kullanıma sunuldu. Aynı zamanda görüntülü şekilde görüşme içinde güncelleme yayında.

Andronova

WhatsApp uygulamasına gelen yeni güncelleme ile artık gelen videolar indirmeden izlenebilecek. Aynı zamanda WhatsApp görüntülü konuşma da yayınlandı. 

WhatsApp, video izleme ile ilgili bir güncelleme yayınladı. Artık gelen videoları indrimeden izleyebilirsiniz. Daha önceden gönderilen videoyu izlemek için indirmek gerekiyordu, artık indirmeden direk izlenebiliyor. Yeni güncelleme aynı zamanda vakit kaybını ortadan kaldırdı. Malum videoyu açmak için indirilmesini beklemek gerekiyordu.

Bu önemli güncelleme ile gelen videoya tıkladığınızda direk izleyebiliyorsunuz. Tabi başka bir önemli güncelleme ise WhatsApp’ın görüntülü şekilde konuşma imkanının sunulması.

WhatsApp indirmeden video izleme özelliği WhatsApp indir APK!

Özellik resmi olarak 15 Kasım’ da yayınlandı. Daha önce beta sürümü yayınlanmıştı. Kısa süre sonra tam sürüm cihazların tamamına ulaşacak. Tabi cep telefonunuzun özellikleri ve işletim sistem sürümü destekliyorsa.

WhatsApp indir! WhatsApp görüntülü arama için yayınlanan son sürüme WhatsApp indir  //www.andronova.net/whatsapp-musteri-hizmetleri/whatsapp-goruntulu-arama-geldi-yukle-whatsapp-indir-h807.html haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 08:58

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın