WhatsApp, iOS 11' de görülen bildirim sorununu çözdü

WhatsApp, iOS 11' de görülen bildirim sorunu için bir iyileştirme versiyonu hazırladı. Şu an testlerde mevcut uyumsuzluk tarafı çözüldü.

Andronova

Bir güncellemeden sonra Whatsapp‘ ta bildirim sorununa yol açan sürüm için iyileştirme paketi yayına alınndı. Gelen paketle mevcut konumu gerçek zamanlı paylaşma, yanlışlıkla gönderilen mesajı kaldırmak ve bildirim sorunu çözüldü.

WhatsApp, geçenlerde yanlışlık atılan mesajları geri çekmek için yayınladığı güncelleme de görülen sorun için tekrar iyileştirme yaparak yeni bir güncelleme yayınladı. Attığınız mesajı ya da fotoğrafı / videoyu 7 dakkika içinde silebilirsiniz.

Olursa sıkıntınız devam ediyorsa cihazın yazılımını bilgisayar üzerinden iTunes kullanılarak yapılabilir. Böyle hatalarla her dönem karşılaşılabilir ve mümkünse bir şeye kalkışmadan önce genel durumu içeriyor mu yoksa hesabınızla alakalı olabilir mi diye kontrol etmek gerekir. 

WhatsApp, iOS 11' de görülen bildirim sorununu çözdü

Yeni güncelleme cihazınızda uyarı şeklinde gelmediyse, App Store uygulamasından “Whatsapp” yazarak aratıp çıkan güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Bildirim sorunu devam edip etmediği konusunda yorum bırakabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 20:18

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.