WhatsApp iOS 7 ile Yepyeni Bir Şekle Bürünüyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Akıllı telefon sahibi olupta whastapp kullanmayanınız yoktur. WhatsApp şu anda en çok kullanılan anlık mesajlaşma hizmeti. iOS platformunda halen iOS 6.x.x sürümü için bulunan program yeni güncellemesi ile iOS 7 uyumluluğuna kavuştu ve programın menüsü sanki iOS 7 menüsü gibi görünüyor. Programların işletim sistemi numarasına göre uyarlanması sadece iOS’a özgü bir özellik. İnstagram, Twitter ve WhatsApp kendini iOS 7 platformuna güncelleyerek oldukça güzel bir arayüze kavuştu. iPhone yada iPad sahibiyseniz programı buradan güncelleyebilirsiniz.

Yeni güncelleme ile WhatsApp, bir önceki güncelleme ile ses kaydını da gönderebildiğimiz programa daha fazla içeriği paylaşabilme özelliği de eklendi. 3D haritalarda yer paylaşımı yapıp bunları gizleyebilme özellikleri ile çoklu mesaj gönderme seçenekleri de eklendi. Bunların dışında yeni güncelleme ile bir fotoğrafı göndermeden evvel üzerinde bazı değişiklikler yapabiliyoruz, kişileri guruplara ayırabildiğimiz yeni WhatsApp çok yakında tüm platformlar için ücretli olacağını da belirtelim. Bu noktada para ödemek sadece iOS sahiplerine olacakmış gibi görünüyor malum sebeplerden ötürü. Bu güncellemelerin çok yakında Android platformuna da geleceği belirtilirken tüm iOS sahiplerine WhatsApp’ı mutlaka güncellemelerini öneriyorum.

whatsapp güncelleme

Kaynak: iMore

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir