WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme

WhatsApp' ta kişi engelleme ve grup engelleme nasıl yapılır? WhatsApp birini nasıl engellerim? WhatsApp grup mesajları nasıl engellenir? Whatsapp bildirim engelleme ayarları. WhatsApp engellenen kişiyi kaldırma.

WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme
banner192

WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme nasıl yapılır? WhatsApp birini nasıl engellerim? WhatsApp uygulamasında grup mesajları nasıl engellerim? Whatsapp bildirim engelleme ayarları ile WhatsApp engellenen kişiyi kaldırma veya kalıcı işlem yapabilirsiniz. Engellenen kişinin engellemesini kaldırmak içinde aynı yerden işlem yapabilirsiniz. WhatsApp yasaklanan kişinin yasağını kaldırma. iPhone x, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6S ve Plus.

Whatsapp kişi engelleme! Yazımızda örnek olarak iOS cihazdan ekran görüntülerine yer verdik. Android telefonda da aynı şekilde engelleme yapabilirsiniz.

Whatsapp bildirimleri engelleme: WhatsApp' da kişilerden gelen mesajlardan rahatsızlık duyuyorsanız ya da birisi sizi sürekli rahatsız ediyorsa WhatsApp hesabını engelleyebilirsiniz. Sadece kişileri değil WhatsApp gruplarını da engelleyebilirsiniz. Dahil olduğunuz WhatsApp grubunu isterseniz sessize alabilir isterseniz engelleyebilirsiniz.

WhatsApp kişi engelleme ve WhatsApp ile ilgili tüm sorunlarda önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz. WhatsApp' da bazı sorunlarda, başvuru adresleri ile sorunun çözümü için iletişime geçilebiliyor. İstersiniz konudaki yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

whatsapp kişi nasıl engellenir?

Whatsapp grup engelleme nasıl yapılır? WhatsApp uygulamasını açınız. "Ayarlar" bölümüne giriniz. Buradan "Hesap" seçeneğine dokununuz.

WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme

Açılan ekrandan "Gizlilik" seçeneğine dokunun.

WhatsApp kişi engelleme nasıl yapılır

Açılan bölümden "Engellenenler" seçeneğine giriş yapınız.

WhatsApp grup engelleme nasıl yapılır

Engelleme yapmak için "Yeni Ekle" yazısına dokunun.

WhatsApp kişi engelleme iPhone 4s

Engelleme yapılacak kişi veya WhatsApp grubunu seçiniz.

WhatsApp kişi engelleme iPhone 5s

WhatsApp kişi engelleme iPhone 6

WhatsApp' da engellediğiniz kişinin engelini kaldırmak için aynı adımlardan ekli kişinin üstüne tıklayıp aşağıdaki "Bu kişi üzerindeki engelli kaldır"

WhatsApp grup engelleme iPhone 6s

WhatsApp kişi engelleme nasıl yapılır?

Whatsapp' a gelen yeni güncellemeler ile numara engelleme daha da gelişecektir. Bazı kullanıcılar birini engelledim ama mesaj atmaya devam ediyor şeklinde yazmakta. Bu işlem gerçekte yapılıyorsa 3. parti uygulamalar ile yapılabilir. Aynı şekilde fotoğraf engelleme ve Whatsapp mesajları engelleme yapılır.

 WhatsApp hesap doğrulama kodu mesajı gelmiyor ve WhatsApp silinen mesajları geri getirme alma haberlerini incelediniz mi?
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurhan
Nurhan - 6 ay Önce

Ekli olduğum whatsapp grubunda bir kişiyi engellemek istiyorum.ancak yönetici olmadığım için bunu yapamıyorum.ozelden o şahsı engelledim aynı şekilde gruptan da engelleyebilir miyim?grupta paylaştığı yazıların bana gelmesini istemiyorum

gonca alnıak
gonca alnıak - 1 yıl Önce

Kişinin özelini engelledi m ama grup yöneticisi olduğu gruptan bildirim almaya devam etmek istiyorum nasıl olur çünkü iş grubu

dt.
dt. - 11 ay Önce

whatsapptan sadece bir grubun bildirimlerini almak istemiyorum..

Nurhan
Nurhan - 6 ay Önce

Ekli olduğum whatsapp grubunda bir kişiyi engellemek istiyorum.ancak yönetici olmadığım için bunu yapamıyorum.ozelden o şahsı engelledim aynı şekilde gruptan da engelleyebilir miyim?grupta paylaştığı yazıların bana gelmesini istemiyorum