WhatsApp mesajları zamanlama

blank

WhatsApp için yararlı bir uygulama daha yayınlandı. Zamanlı mesaj atma mesajlaşma' da programlama dönemi. Yollayacağınız mesajı istediğiniz saatte gönderme uygulaması.

teknik destek

WhatsApp mesajlaşma programı hem konuşma hem mesajlaşma hem de görünümlü görüşme imkanı tanıyan ideal bir programdır. Popüler uygulama internet sayesinde her zaman iletişim sağlıyor. İletişim imkanı tanıyan ve oldukça sevilen programı internet bağlantısı ile çalışıyor. Uygulamayı kullanarak mesaj göndermek oldukça kolaydır. Mesajlaşmak için planlama özelliği barındırıyor. Her zaman mesaj göndermek mümkün olmayabilir. Bu durumlarda mesaj planlama ve programlama özelliği ile oldukça kullanışlı bir yapı ortaya koyuyor. Kolay arayüzü sayesinde oldukça kullanışlı bir platform ortaya koyan uygulama içinde oldukça kullanışlı alanlar barındırıyor.

WhatsApp’ ta otomatik mesaj gönderme

WhatsApp uygulaması ile mesaj ses ve dosya aktarımı için gönderme saati belirlemek oldukça mümkündür. Anlık gönderimler yaparak, oldukça kaliteli bir mesajlaşma yapılabilir. İstenilen zamanda mesaj, video ve dosya göndermek için oldukça elverişli bir platform sunuyor. Zamanında bir şey göndermek, özel gün hatırlamak veya doğum günü kutlamak gibi pek çok konuda telefonunuza dokunmadan gönderme yapmak da oldukça mümkündür. Telefona dokunmadan gönderim ve paylaşım yapmak oldukça yenilikçi bir akımdır. Zamanında gönderim yapmak için

WhatsApp' ta otomatik mesaj gönderme

WhatsApp mesajları zamanlama

WhatsApp kullanıcıları için vazgeçilmez uygulama desteği Scheduler for WhatsApp

Whatsapp bu uygulamayı tanıtıyor. Belirlenen zamanlarda gönderimler yapmak whatsApp’ı bir adım öne çıkarıyor. WhatsApp uygulaması ile iletiler ve kişi seçilerek zamanlama planlanıyor. Bu aşamada telefon ekranı kapalı olması gerekiyor ve uygulama bu şekilde çalışıyor. WhatsApp Scheduler hor uygulaması bu aşamada belirlenen zaman diliminde iletileri karşı tarafa aktarıyor. Zamanında gönderim yapabilmesi için ekran kapalı olması ve kilit sistemi olması gerekiyor.

Ek bilgi: Uygulama yorumlarında bazı sorunların olduğu belirtilmekte. Ama büyük ihtimal uygulama güncellemeleri devam ediyordur. Uygulamanın Android ve iOS iPhone uygulaması resmi mağazalarında yer almakta.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 07:46

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!