Android' de WhatsApp çoklu paylaşma özelliği

Android' de WhatsApp uygulamasına çoklu paylaşma özelliği geliyor. Beta sürümü yayınlanan çoklu metin ve dosyaların paylaşımına imkan veren güncelleme geliyor.

Android' de WhatsApp çoklu paylaşma özelliği
müşteri hizmetleri

Android WhatsApp çoklu paylaşma geliyor: Dünyanın en çok tercih edilen ve ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp uygulaması için yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Sürekli olarak gelişen ve kullanıcılara farklı özellikler sunan WhatsApp uygulaması şimdi de Android kullanıcılarına çoklu paylaşım özelliğini sunmaya hazırlanıyor.

Beta sürüm ile birlikte pek çok farklı özelliği test etmeye başlayan WhatsApp'da şimdilerde daha önceden bağlantılar için gerçekleştirilen çoklu paylaşım özelliği üzerinde işlemler yapıldığı görülüyor.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen WhatsApp güncellemesi ile birlikte Android kullanıcılarına bağlantılar için çoklu paylaşma özelliği aktif edilmiş ve pratik işlevi ile çok beğenilmişti. Beğenilen uygulama ile birlikte WhatsApp'ın bazı kullanıcılarda aktif ettiği beta güncellemesinde şimdi de medya ve belgeleri çoklu paylaşmak için çalışmalar yaptığı görülüyor.

Android' de WhatsApp çoklu paylaşma özelliği

Android WhatsApp çoklu paylaşma özelliği

Hızlı ve işlevsel: Android ile birlikte önümüzdeki süreçte iOS işletim sistemine de gelecek olan çoklu paylaşma özelliğinde 3. bir uygulamadaki paylaşacağınız belge ve medya öğelerini tek tık ile WhatsApp listenizde yer alan herkese anlık olarak gönderim sağlayabileceksiniz.

Farklı uygulamalardan gerçekleştireceğiniz paylaşımlar ile birlikte cihazınızda bulunan öğeleri de bu özellik sayesinde paylaştırabileceksiniz. Pratik ve hızlı bir uygulama olmak yönünde emin adımlar ile güncellemelere devam etmekte olan WhatsApp'ın bu çoklu paylaşım özelliği özellikle Türkiye'de ki kullanıcılar tarafından beğeni almış durumda. Gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile birlikte önümüzdeki haftalarda bu özelliğin Android kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri