Kapalı telefon numarasında WhatsApp kullanılabilir mi?

facebook müşteri hizmetleri

Kapalı telefon numarasında Whatsapp kullanılabilir mi? Hattım kapalı ama Whatsapp kullanılıyor. İptal edilmiş sim kartta Whatsapp kullanılır mı?

Kapalı telefon numarasında WhatsApp kullanılabilir mi?
Müşteri Hizmetleri 22 Ağustos 2016 Pazartesi 15:30

banner192

Kapalı hatta Whatsapp kullanma nasıl olur? Kapalı ama mesajlaşıyorum bu mümkün mü? Birisi kapalı numaram üzerinden Whatsapp kullanıyor. Biri iptal edilmiş hattan Whatsapp' dan mesaj atıyor. Resim, fotoğraf, video, dosya ve müzik paylaşma.

Bazı Whatsapp kullanıcıları nadir de olsa, biri iptal edilmiş telefon numarasından bana mesaj atıyor şeklinde arayışına girdiklerini görüyorum. Mesaj atılan telefon numarasını sorguladığınızda iptal edilmiş bir hat olduğunu gören ya bu mümkün mü diye sorarlar. Ne yazık ki evet.


 

Kapalı telefon numarasında WhatsApp kullanılabilir mi?


Kapalı telefon numarasında WhatsApp kullanılabilir mi?

Bir telefon numarasından bir Whatsapp hesabı kullanılır? Çift hatlı telefondan yine tek hesap için doğrulama yapılabilir. Eğer birden fazla hesap kullanıyorsanız hesap geçişlerinde tekrar doğrulama isteyebilir. Gelelim kapalı hatta Whatsapp kullanılır mı? Evet kullanılabilir. Hat kapatılmadan önce Whatsapp hesabı için doğrulama yapıldıysa sorunsuz kullanılır. Ama Whatsapp uygulaması silindiğinde, tekrar hesap doğrulaması istenileceğinden bu artık mümkün olmaz.

Whatsapp ile ilgili çoğu sorunlar ve şikayetler için önerdiğimiz teknoloji destek hattını arayıp, müşter hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Teknoloji hattı, sizin adınıza araştırma yapıp isterseniz birlikte başvuru yapmanıza yardımcı oluyor. 
 

Biri iptal olmuş hattan bana WhatsApp üzerinden mesaj gönderiyor bu mümkün mü?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Ebru - 2 ay önce
Peki ama ben bu eski numaradaki whatsapp ı yeni telime yüklemek istiyorum bu mümkün mü
Avatar
Ebru - 2 ay önce
Peki ama ben bu eski numaradaki whatsapp ı yeni telime yüklemek istiyorum bu mümkün mü
Avatar
Sinem - 2 ay önce
Telefonun patladı hattım da içinde kaldı eski numarama gelen mesajları nasıl gorebilirim (whatsapp)
Misafir Avatar
Eski numaradaki mesajları görme - 2 ay önce @Sinem
Eski numara derken? Yeni sim kart aldınız bunu mu demek istediniz? Eğer öyleyse yeniden whatsapp yüklerken yedek varsa geri yüklensin mi diye sorar.
Avatar
burcu - 2 ay önce
kapali hat olan numarayı değiştirip yeni aldığım hatta yani hesaba aktarabilir miyim mesajları
Misafir Avatar
whatsapp kapalı hatta numara değiştirme - 2 ay önce @burcu
Eski numara ile olan hesap açıksa olabilir. Ama açık değilse yani hat kapalı olsa dahi doğrulanmış hesabı kullanabilirsiniz. Eğer değilse olamaz.
Avatar
Isimsiz - 3 hafta önce
Aramalara kapali olan hatta vatsaptan mesaj attim sonra otomatikmen onceki konusmalar ve o numaraya ait vatsap cikmiyor artik nedeni nedi
Misafir Avatar
Geçmiş sohbet görülmüyor - 3 hafta önce @Isimsiz
Geçmiş sohbet yazışmaları yedek olarak saklanmakta. Eğer silindiyse bundan olabilir.
Avatar
HASSAN - 1 hafta önce
herkese merhaba benim telefon bozuldu bende whatsapı blustacks (android emilotor)ile açabilirmiyim doğrulma kodu olmdan
Avatar
Isimsiz - 1 hafta önce
Aramalara iptal olmus bir numaraya vatsaptan mesaj attik tek tik oldu ve sonrasin o numaraya ait tum konusmalar telefondan yok oldu.simdi numarayi giriyorm vatsapta oyle numara cikmiyor aramalara zaten kapali bunun sebebi nedir acaba
Avatar
Isimsiz - 1 hafta önce
Benim anlamadigim kapali kullanilmayan bir hat ve bu bu yeni numaraya dogrulandinda kali olan hat baskasina gectiginde okisi de o numarayi kullanacak vatsabi kullanacak diger kisinin kapanan ama vatsapta dogrulama yaptigi o hat sahibi bunu anlarmi sorunsuzmu kullanir
Avatar
Isimsiz - 1 hafta önce
Hat acikke yazistigim kisi :hatti kapaninca aramalara da kapandi kullanilmiyor ama ben mesaj attigimda tek tik olararak vatsaptan gitti ama sonrasinda hat kapanmadan onceki herseyde gitti .simdi numaraya giriyorm o numara adina vatsapda yok ve benim iznim olmadan benim telimden hersey nasil yok olur .bunu otomatikmen opotermi yapiyor yoksa kisinin gizliligimi vardir lutfen cevap bekliorm.
Misafir Avatar
Sorunun cevabı - 1 hafta önce @Isimsiz
Bu durum genelde numara değişikliğinde ya da kapatılan whatsapp hesabında görülür.
Avatar
Isimsiz - 1 hafta önce
Tesekkur ederim.peki ama bu vatsap hesabina gidenleri operotermi otomatikmen siliyor bendende olan onceki yazismalarin da sebebi operoterin engellemesimi dir dediginiz bumuyoksa kisi kendimi yapiyor o numaran boyle birseyi onu anlamadim tek tikla gitmisti mesaj sonra hersey telden nasil siliniyor
Misafir Avatar
Geçmiş kayıtların silinmesi - 1 hafta önce @Isimsiz
Operatör bu işlemi yapamaz. Tüm işlemler whatsapp tarafından gerçekleşir. Net cevabı olmaz örnek kişi whatsapp ayarlarından hesabını silerse mesajlar gidebilir.