Kapalı telefon numarasında WhatsApp kullanılabilir mi?

Kapalı telefon numarasında Whatsapp kullanılabilir mi? Hattım kapalı ama Whatsapp kullanılıyor. İptal edilmiş sim kartta Whatsapp kullanılır mı?

Kapalı telefon numarasında WhatsApp kullanılabilir mi?
banner192

Kapalı hatta Whatsapp kullanma nasıl olur? Kapalı ama mesajlaşıyorum bu mümkün mü? Birisi kapalı numaram üzerinden Whatsapp kullanıyor. Biri iptal edilmiş hattan Whatsapp' dan mesaj atıyor. Resim, fotoğraf, video, dosya ve müzik paylaşma.

Bazı Whatsapp kullanıcıları nadir de olsa, biri iptal edilmiş telefon numarasından bana mesaj atıyor şeklinde arayışına girdiklerini görüyorum. Mesaj atılan telefon numarasını sorguladığınızda iptal edilmiş bir hat olduğunu gören ya bu mümkün mü diye sorarlar. Ne yazık ki evet.


 

Kapalı telefon numarasında WhatsApp kullanılabilir mi?


Kapalı telefon numarasında WhatsApp kullanılabilir mi?

facebook müşteri hizmetleri

Bir telefon numarasından bir Whatsapp hesabı kullanılır? Çift hatlı telefondan yine tek hesap için doğrulama yapılabilir. Eğer birden fazla hesap kullanıyorsanız hesap geçişlerinde tekrar doğrulama isteyebilir. Gelelim kapalı hatta Whatsapp kullanılır mı? Evet kullanılabilir. Hat kapatılmadan önce Whatsapp hesabı için doğrulama yapıldıysa sorunsuz kullanılır. Ama Whatsapp uygulaması silindiğinde, tekrar hesap doğrulaması istenileceğinden bu artık mümkün olmaz.

Whatsapp ile ilgili çoğu sorunlar ve şikayetler için önerdiğimiz teknoloji destek hattını arayıp, müşter hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Teknoloji hattı, sizin adınıza araştırma yapıp isterseniz birlikte başvuru yapmanıza yardımcı oluyor. 
 

Biri iptal olmuş hattan bana WhatsApp üzerinden mesaj gönderiyor bu mümkün mü?

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2017, 22:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 1 ay Önce

Merhaba 7 yıl önce Amerika'da kullandığım numarayı whatsapp da kullanmaktayım hat bende değil birine vermiş yada vermemiş olabilirler hattı başkası kullanıyorsa hesabıma ulaşabilirler mi ?

Eski numarada whatsapp kullanımı
Eski numarada whatsapp kullanımı @Ali - 1 ay Önce

Hat açıksa her hangi bir telefona takıp whatsapp kurup kullanabilir. Diğer yani sizde açık olanda pasif hale gelir. Önerim whatsapp' a girip numara değişikliği yapmanız. Yaparsanız hesabın diğer numaradan bağlantısı kopar.

Şerife
Şerife - 2 ay Önce

Merhaba benim hattım kapandı ben kapalı hattımın whatsapıni kullanıyordum whatsap hesabi sil yerine telefondan whatsapi silmişim ne yapmam gerekiyor o whatsap hesabımın tamamen silinmesi için

Kapalı hattan whatsapp iptali
Kapalı hattan whatsapp iptali @Şerife - 2 ay Önce

Aynı numarayı almadan bir işlem yapamazsınız. Konu için Whatsapp iletişim mail adresine durumu anlatan bir e-posta gönderiniz.

Telefon numarası iptal olunca whatsapp kapanır mı
Telefon numarası iptal olunca whatsapp kapanır mı - 3 ay Önce

Hat kapansa dahi Whatsapp hesabı kapanmaz. Daha önce açık olan yani Whatsapp yüklü ve kullanılan bir telefondan Whatsapp silinmediği ve hesap sil yapılmadığı sürece hesap kullanılabilir. Bu gibi sorunlar için Whatsapp' la iletişime geçiniz. Whatsapp' ın e-posta hesabına sorunu detaylı yazarak yardım isteyebilirsiniz.

mehmet dost
mehmet dost - 3 ay Önce

mrb telefonm kayboldu, içinde whatsp açıktı mesajlarım vardı ve içindekı hattımın aynısını cıkarmadım direk iptal ettim eski hattı... hat iptal olunca ıcındekı whatsp belli süre sonra profıl resmım ıle mesajlarım silinir mi bilen varsa yazabılırmı?

Whatsapp iletişim mail
Whatsapp iletişim mail @mehmet dost - 3 ay Önce

Evet. İletişim support@ whatsapp.com

mehmet dost
mehmet dost @mehmet dost - 3 ay Önce

tam olarak hangi adrese maıl atıyorum yazabilir misiniz, whatasp iletişim mail adresini. kendi mail adresımden yollayacagım değil mi? teşekkurler..

Hat kapatılınca WhatsApp iptal olur mu?
Hat kapatılınca WhatsApp iptal olur mu? @mehmet dost - 3 ay Önce

Hat iptal olunca hesap iptal olmaz. Hesap açık kalır. WhatsApp iletişim mail adresine durumu anlatan bir mail atınız.

Ali
Ali - 3 ay Önce

Telefonum kapalıyken whatsapp profil fotografım deyişe bilirmi ve nasıl oluyo öyle bişey?

hale çetin
hale çetin - 4 ay Önce

Merhabalar 1 hafta önce hattımı iptal talebinde bulundum ve kapandı whatsap hesabımı silmedim ama telefondan uygulamayı sildim bu numara başkasına verildiğinde benim yazışmalarım çıkar mı

Hesap silmeden uygulama kaldırılması
Hesap silmeden uygulama kaldırılması @hale çetin - 4 ay Önce

Uygulama içerisinden hesap sil işlemi yapmadıysanız evet. Eğer geçmiş yedeğiniz varsa aynı numaradan whatsapp kurulduğunda yedeği geri yüklemek için öneride bulunur.

yok
yok - 5 ay Önce

Ayni telefonda yeni bir numara kullanmak istiyorum ama mesajlarimin silinmemesini de istiyorum mumkun mudur? Bir sorun cikar mi? Yeni numara mi ayni tele dogruladigimda yine ayni sekilde sim karti olmadan internetle kullanabilir miyim?

Numara değiştirmede mesajlar silinmesin
Numara değiştirmede mesajlar silinmesin @yok - 5 ay Önce

Whatsapp uygulama üzerinden numara değişimi ile yapılabilir. Mesajlar silinmez. Ama yeni numaraya doğrulama kodu gidecek yani hat açık olması gerekiyor. Numara değişimi ayarlar / hesap / numara değiştir...

Mami
Mami - 6 ay Önce

Benim eski numaramın WhatsApp'ı vardı o açıktı kullanıyordum hattımı kapatmıştım Dün yanlışlıkla WhatsApp'ı sildim WhatsApp'ım açık kaldı giriş yapamıyorum hattım kapandığı için onay kodu gelmiyor Ve o WhatsApp'ta profil fotoğrafım falan kaldı o WhatsApp'ı nasıl kapatabilirim herhangi bir iletişim yok numaram vardı onu da kapattım kapanmış numaranın WhatsApp'ını kullanıyordum nasıl kapattırabilirim yardımcı olun lütfen

Whatsapp tamamen kapatma
Whatsapp tamamen kapatma @Mami - 6 ay Önce

Bir önceki yoruma bakınız.

Mami
Mami - 6 ay Önce

Ya benim hattım kapandı da WhatsApp'ım silindi WhatsApp'ı kapatamadım Profil fotoğrafım kaldı o numaranın WhatsApp'ı nasıl kapatırım Lütfen yardımcı olun

Açık kalan Whatsapp hesabını kapatma
Açık kalan Whatsapp hesabını kapatma @Mami - 6 ay Önce

support@whatsapp. com

Metin demir
Metin demir - 7 ay Önce

... Bu numaranın WhatsApp'ı var mı

Mehmet
Mehmet - 7 ay Önce

Kullandigim bir hat Kapandi 1 yil gecti uzerinden ama Halen whatsapp hattını kullanıyorum. Bunun bir kullanma süresi var mi acaba ? Yanı kapanmaması Laz’ım whatapp hesabımın

Kapalı hatta whatsapp kullanım süresi
Kapalı hatta whatsapp kullanım süresi @Mehmet - 7 ay Önce

Şu an için Whatsapp uygulamasından çıkış yapmadığınız ya da silmediğiniz sürece.

orhan
orhan - 9 ay Önce

Merhabalar wassap numaram yurt dışı numarasiydi güncelleme yaparken yanlişlikla silindi şöyle bir sorunum var hattim kapalı yeniden wassap yükledim ama onumaraya mesaj gitmiyor ayni numarayı nasil yeniden kullanabilirim yardimcı olabilirmisiniz o numarami kullanmak istiyorum mümkünmü

Kapalı hatta whatsapp kullanma
Kapalı hatta whatsapp kullanma @orhan - 9 ay Önce

Hat üzerinden doğrulama olmadan kullanamazsınız!

Emel
Emel - 10 ay Önce

2 yıla yakın telefonum turkiyede kaldı ve hiç dokunulmadı whatsapp daki yazismalarim silirmi yoksa telefonu açtığımda geri mesajlarımı görebilir miyim

Mesajlarım silinir mi
Mesajlarım silinir mi @Emel - 10 ay Önce

Her hangi bir sorun olmaz. Hatta hat kapansa dahi.

helin
helin - 11 ay Önce

hattım kapalı mesaj attım dökümaminı cıkarmı bide 30tl ücret mesajı geldi bu bilgi ödenirken sölenirmi

Geçmiş kayıtlar
Geçmiş kayıtlar @helin - 11 ay Önce

Yeni hat alındığında eğer daha önce yedek alınmışsa geçmişe ulaşabilirsiniz. Bunun dışında telefona da yedek alabiliyor. Yani her iki kanaldan da temizlemek gerekir.

İsimsiz
İsimsiz - 11 ay Önce

2 yıldır eski hattım kapalı watsapımda duruyodu şimdi eski watsapımı görünmüyo son görülmeside profilide görünmüyo acaba kendiliğinden silinmiş olabilirmi çünkü eski watsapımı kullanmıyodum 2 gündür görünmüyo profilide son görünümüde yardımcı olursanız sevinirim