Silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme programı

Cep telefondaki silinmiş WhatsApp mesajları geri getirmek için ne yapılmalı? WhatsApp yedeği açıksa ve yedek varsa geri yükleyerek çözüme ulaşılabilir. Bunun dışında silinen verileri geri alma programı...

Silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme programı
banner192

Silinen WhatsApp mesajları geri alma programı dışında ilk önce WhatsApp uygulamasını telefondan kaldırınız. Sonra uygulama resmi mağazasından WhatsApp' ı indirip kuruluma başlayınız. Kurulumda size eğer daha önce WhatsApp yedeği alınmışsa geri yüklemek için öneri seçeneği gelecek. Şu şekilde sohbet kopyası geri yüklensin mi şeklinde. Onay verdikten sonra en son alınan WhatsApp yedeği geri yüklenecek.

Uyarı! Eğer yedekeleme açık değilse veya yedek almak için yeterli depolama alanı yoksa mesajları yedeği bulunmayacak. Mevcut verilerde silinecek. Yani paylaşımlar ve mesajlar...

Silinen WhatsApp mesajları geri alma programı

Uygulamayı kaldırıp yüklediniz ama yedek yokdu diyenler için aşağıdaki veri kurtarma programları denenmesi gerekiyor. Genelde ücretli olanlar verileri geri getirebiliyor. İnternetten tam srümü yani full sürümleri var. Cracklı bu sürümlerde virüs olma ihtimali de olabiliyor. Bizden uyarması. Veri kurtarma programı satın alma sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda ürün geliştiricisi şirketle iletişime geçerek kurtarmak istediğiniz verilerin teyidini alarak satın almayı düşünebilirsiniz. Ücretsiz veri kurtarma programlarını da deneyiniz.

facebook müşteri hizmetleri
Silinen WhatsApp mesajları geri alma programı

Silinen WhatsApp mesajları kurtarma

Silinen WhatsApp mesajları kurtarma programları: FoneLab, Comfy File Recovery, My Flash Recovery, Data Android Recovery ve Disk Drill veri kurtarma programı. Bu programlar genel bizim tarafımızdan da denenmiş uygulamalardır. Bu yazılımlarla Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, iPhone / iOS ve Android telefonlardaki verileri geri getirmeye çalışabilirsiniz. 

Silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme programı

Veri kurtarma programlarının ortak özellikleri: Silinen Whatsapp mesajları, SMS' leri, telefon rehberi, fotoğrafları / resimleri, videoları, not defteri, e-postaları ve dosyaları geri almayı sağlıyor. Sorularınız için yorum veya Whatsapp iletişim e-posta adresine mail atabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
gizem
gizem - 5 ay Önce

yazılan programların hepsi ücretli mi?