WhatsApp çoklu mesaj gönderme özelliği

WhatsApp çoklu mesaj gönderme özelliği nasıl yüklenir? WhatsApp birden fazla kişiye aynı anda mesaj gönderme paylaşma. Android APK iPhone indir yükle ücretsiz.

WhatsApp çoklu mesaj gönderme özelliği
müşteri hizmetleri

WhatsApp çoklu mesaj gönderme özelliği dönemi başlıyor. WhatsApp' da birden çok kişiye aynı anda mesaj nasıl gönderilir? Cep telefonda Whatsapp birden fazla kişiyle paylaşım yapma haberimizde.


WhatsApp, yeni bir özelliğin test aşamasını yayınladı. Bu yenilikte WhatsApp Messenger uygulamasında çoklu mesaj gönderme özelliğine kavuşacak. Bu özellik tüm WhatsApp kullanıcılarını sevindirecektir. Malum bir mesajı birden fazla kişiye göndermek için birden fazla işlem yapmak zorunda kalınıyordu. WhatsApp, bu özelliğin tam sürümünü henüz yayınlamadı. WhatsApp, yaptığı yazılı açıklamada yayınlanmamış sürümü için test programına davet ediyor. Eğer test programına katılırsanız, WhatsApp Messenger uygulamasına test sürümü içeren bir güncelleme cihazınıza gelecek. Tabi bu güncelleme sadece WhatsApp çoklu mesaj gönderme özelliğinin dışında bazı iyileştirmelere de sahip olacak. 

Çoklu mesaj nasıl yollanır? WhatsApp çoklu mesaj gönderme özelliği, şimdilik Android telefonları desteklemektedir. Ama kısa süre sonra iOS iPhone cep telefonlarına da gelmesi bekleniyor. Zaten bu özelliğin tam sürümü kısa süre sonra genele gelecektir.

WhatsApp çoklu mesaj gönderme


WhatsApp çoklu mesaj gönderme özelliği

WhatsApp çoklu özelliği


Cep telefonunuzda WhatsApp uygulaması yüklüyse, test başvuru adresinden onay verdikten kısa bir süre sonra test sürümünü belirten bir güncelleme gelecektir. Bazen başvurudan 1-2 saat sonra güncelleme gelebiliyor. Sabırla güncellemenin gelmesini bekleyiniz. WhatsApp çoklu mesaj özelliği testi için bu play.google.com/apps/testing/com.whatsapp adresten ulaşabilirsiniz. WhatsApp çoklu mesaj özelliği testinden çıkmak için ise bu play.google.com/apps/testing/com.whatsapp/leave?hl=tr adresten işlem yapabilirsiniz.

Not: WhatsApp test sürümleri bazen kararsız işlemler yapabiliyor. Test sürümlerinde bazı hatalar içerebiliyor. Amaç' da zaten bu sorunların görülüp iyileştirme çalışmalarının yapılması. Eğer sizde bir test kullanıcısı olacaksanız, test sürümünde oluşabilecek her hangi bir sorunda geri bildirim için WhatsApp iletişim adresi [email protected] support.whatsapp.com ile iletişime geçiniz.

WhatsApp çoklu mesaj gönderme özelliği

WhatsApp çoklu mesaj gönderme android indir


 

WhatsApp çoklu mesaj gönderme programı testinden nasıl ayrılabilirim?


Test programından çıkma Test programından istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Test programından çıktıktan sonra WhatsApp test sürümünü telefonunuzdan kaldırınız. Sonra tekrar cihazınızın resmi mağaza uygulamasından WhatsApp uygulamasını indirip yükleyiniz. Android telefonlar için Google Play Store ve iOS telefonlar için ise App Store' den ücretsiz indirebilirsiniz. 

Not: WhatsApp test uygulamasını cihazınızdan kaldırdıktan sonra, bazen tam sürümü yüklemeniz için 1-2 saat üzerinden geçmesinin beklenmesi gerekebilir.

WhatsApp çoklu mesaj gönderme özelliği ayrılma

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 16:58
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri