WhatsApp durumunu göremiyorum gizli mi

Birinin WhatsApp durumunu göremiyorum engellendim mi ya da durumunu gizledi mi? Bu yazımızla akılları meşgul eden soruya yanıt veriyoruz. Hikayeler görünmüyor ve durum açılmıyor mu?

WhatsApp durumunu göremiyorum gizli mi
müşteri hizmetleri

WhatsApp, Facebook' un yüksek miktarlar ödeyerek aldığı ve daha sonra değerline değer kattığı uygulama günümüzde internet olupta kullanmayan pek yok. Şuaralar milli yazılımların desteği gündeme gelmesiyle Turkcell' in Bip uygulaması ön plana çıktı. Yavaş yavaş Bip' e geçenlerin sayısı gittikçe artıyor. Tabi yine WhatsApp kullanımı devam ediyor. :)

WhatsApp geçen yıl hikayeler özelliğini yani durumu çıkardı. Durumda hareketli animasyonlar, GIF ve kısa videolar yayınlanabiliyor. Peki sizin durumunuz görünmüyorsa veya başkasının durumunu göremiyorum diyorsanız acaba soru nedir? Ya da kimde :)

WhatsApp birinin durumunu göremiyorum

WhatsApp' ta birinin durumunu göremiyorum neden? Bu soru bazılarının aklınızı baya bir meşgul edebiliyor. Acaba beni engelledi mi? Bunu ancak başka bir WhatsApp hesabıyla bakarak anlayabilirsiniz. Evet kişi sizin WhatsApp hesabınızı engellemiş olabilir. Ya da kişi eğer durumunu gizlemişse yani durumu kapatmışsa tüm kişiler o kişinin durumunu göremez. Durumunu gizleyen kişiden başkalarının durumunu göremez. Tabi bazıları 3. parti uygulamaları deneyerek farklı kısıtlamalar yapabiliyor. Tabi çoğu uygulamalar ya virüslü ya da dolandırıcılık yöntemlerine hizmet ediyor. Bazılarıda reklamlardan yararlanıyor.

WhatsApp durumu göremiyorum durumumu kimse görmüyor

Yukarıdaki cevapla aynı zamanda durum gizlendiğinde neden durumun görünmediğine yanıt verilmiş oldu. Bazı kullanıcılarda WhatsApp hesabını kullandıkları telefonda kullandıkları bazı uygulamalar buna neden olabiliyor. Eğer durumu gizlemediyseniz ve durumunuz açıksa başka bir telefonda WhatsApp hesabınızı deneyiniz.

WhatsApp durumu göremiyorum çözümü

Durumumu göremiyorum neden? Hesap durumu kapatılmış olabilir. WhatsApp uygulamasından "Ayarlar" olan bölüme giriniz."Hesap" yazan yere dokununuz. "Gizlilik" yazan yere girin ve "Durum" ayarlarını kontrol ediniz. Durum ayarlarında "Kişilerim", "Şunlar hariç kişilerimle paylaş" ve "Sadece şu kişilerle paylaş" seçeneklerini kontrol edelim. Kişilerimden kasıt telefon rehberindeki herkesle. Şunlar hariç dediği işte bu bölümden istediği kişinin durumunu görmesini engelleyebilir. Sadece şu kişiler dediği ise seçtiğiniz kişiler hariş hiç bir kişi durumumu görmesin. www.andronova.net

WhatsApp durumunu göremiyorum gizli miWhatsApp durumu göremiyorumbirinin durumunu göremiyorum nedenwhatsapp durum gizli mi

WhatsApp birinin durumunu görmek istiyorum nasıl yapılır? Yukarıda bahsettiğim 3.parti uygulamalarıyla bir ihtimal olabilir. Ama olmuyorsa engellenmiş olabilirsiniz.

WhatsApp durumu göremiyorum, birinin durumunu göremiyorum, durumumu göremiyorum görünmüyor sorularına bu haberimizde yanıt vermeye elimizden geldiği kadarıyla anlattık.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE