WhatsApp engellediğim kişi beni görebilir mi?

banner186

WhatsApp birini nasıl engellerim? WhatsApp' ta kişi engelleme nasıl yapılır? WhatsApp birini engellersem ne olur? WhatsApp' ta birinin beni engellediğini nasıl anlarım? WhatsApp' ta engellendiğimi nasıl görürüm?

WhatsApp engellediğim kişi beni görebilir mi?
Müşteri Hizmetleri 12 Ekim 2016 Çarşamba 11:42

banner192

WhatsApp engellediğim kişiler beni görebilir mi? WhatsApp' ta birini engelledim ve engellediğimi anladı. WhatsApp kişi nasıl engellenir? WhatsApp engelleme kaldırma nasıl yapılır? WhatsApp engellediğim kişinin engelini kaldırma. WhatsApp son görülme nasıl kapatılır? WhatsApp birini engellemek istiyorum 2016.
 

WhatsApp engellediğim kişi beni görebilir mi?


WhatsApp' ta birini engellediğinizde, kişi size mesaj gönderdiğinde ulaşmamış gibi gri renkte tik işareti görülür. Mesaj gönderildiğinde eğer bir tik işareti çıktıysa karşı taraftan mesaj çıktı anlamına gelir. Ama ikinci tik işareti çıkmadıysa mesajın ulaşmadığı anlamına gelir. Aynı zamanda son görülme zamanı görülmez. Alternatif olarak aşağıda ilişkili haberler kısmında yer alan WhatsApp hesap gizleme ve okundu bilgisini gizleme haberlerini inceleyebilirsiniz.  


WhatsApp kişi engelleme nasıl yapılır?


WhatsApp uygulamasını açınız. Ayarlar / Hesap / Gizlilik / Engellenenler adımlarını izleyiniz. WhatsApp' ta engellenen kişileri de aynı yerden görebilir ve engellenen kişiyi listeden kaldırabilirsiniz.

WhatsApp engellediğim kişi beni görebilir mi?
WhatsApp engellediğim kişinin engelini kaldırma
WhatsApp engellenenler 2016

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×