WhatsApp engellediğim kişi mesaj yazabilir mi

WhatsApp' ta engellediğim kişi mesaj yazabilir mi veya beni engelleyen biri paylaştığım durumumu görebilir mi? WhatsApp durumu, hesap fotoğrafı, hakkımda, okundu bilgisi ve konumu kapatabilirsiniz.

WhatsApp engellediğim kişi mesaj yazabilir mi
banner192

Biri sizi engellediğinde engellemeden önce ki profil resmini veya durumunu görebilirsiniz. Normalde durumda ve profilde bir güncelleme olduğunda görülmez. Tabi grup' larda durum farklı oluyor. 

WhatsApp engellenen kişi mesaj atabilir mi? Genelde atamaz. Ama üçüncü parti uygulamalarla mümkün olabiliyor. Tabi WhatsApp' ın yeni bir sürümü çıktığında bu özellik çalışmayabiliyor. Sonrasında uygulama geliştiricisi tekrar uyumlu hale getirebiliyor. Yani olma ihtimalı var.

WhatsApp engelleme nasıl anlaşılır? Engellenen kişi engelleyen kişinin çevrimiçi olup olmasığını ve durumunu göremiyor veya boş görünüyorsa engellediği anlamına gelebiliyor.

Engellediğim kişi durumumu görüyor olabilir mi?

Engellediğim kişi durumumu görüyor sorunu: Eğer engellenen kişi engelleyen kişinin durumunu görebiliyorsa durum kapatılıp denenebilir. Sonra tekrar durum aktif edilip kontrol edilir.

facebook müşteri hizmetleri
Rehberde yer alan WhatsApp kulanıcısını engellediğinizde sizin bilgilerinizi göremez. Ama siz onun bilgilerini görürsünüz.

WhatsApp son görülme yani gizlilik ayarları nasıl yapılır? iPhone telefondan örnek verelim. Ayarlar / Hesap / Gizlilik bölümünden son görülme, hesap fotoğrafı, hakkında, ve durum. Bunların dışında konum ve okundu bilgisini de ayarlayabilirsiniz. Paylaşılan durumu kimlerle paylaşabileceğinizi seçebilirsiniz.

Yukarıdaki ayarları herkese, rehberdeki kişilere veya hiç kimse olarak ayarlayabilirsiniz.

Engellediğim kişi durumumu görüyorWhatsApp engellediğim kişi mesaj yazabilir mi

Engellediğim kişi mesaj atıyor ise bazı uygulamalar kullanılarak kişi bilgileri ve durum görülüyorsa şikayet etmek için yasal başvuru veya WhatsApp iletişim e-postası ile durumu iletebilirsiniz.

Uyarı! Gizlice profile bakma, son durumu görme ve engelleyen kişiye mesaj atma gibi uygulamalar zararlı kodlar içerebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 19:39
YORUM EKLE
YORUMLAR