WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma

WhatsApp uygulamasında engelleyen kişiye engelleyen mesaj atabilir mi? Birde çevrimiçi olduğunu, son görülmeyi ve durumu görebilir mi? Android ve iPhone telefonda grup oluşturarak bu mümkün.

WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma
müşteri hizmetleri

WhatsApp uygulaması sürekli bir gelişimle yoluna devam etmekte. Gerçekten çok başarılı bir mesajlaşma uygulaması. Çıkması ile hızla yayıldı. Eskiden Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörleriyle SMS paketleri için uğraşan kullanıcılar artık pek SMS paketlerine bakmaz oldu. Yerini artık internet paketleri aldı. Geçelim asıl konumuza engelleyen kişiye mesaj gönderme!

Birisini engellediğinizde engellenen kişinin durumunu ve son görülme gibi bilgileri görebilirsiniz. Peki engelleyen kişi size mesaj atabilir mi? Ya da tam tersi engellendiyseni mesaj atabilir misiniz?

Peki WhatsApp' ta engellenen kişi engelleyen kişiye mesaj atabilir mi veya engelleyen kişi durumumu görür mü? Bu konu için detaylı haberimiz haberin sonunda yer almakta. Normal şartlara göre hayır. Ama bazı uygulamalar ile bu yöntem bi ihtimal olabilir.

Engellediğim kişi beni görebilir mi? WhatsApp gizlilik ayarlarınızı yapmayı ihmal etmeyin. Hesap bölümünden gizlilik seçeneğine girerek son görülme yani çevrimiçi olup olmadığını görme, durumları ve profil bilgilerini sınırlayabilirsiniz.

WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma

WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma nasıl yapılır

Dediğimiz gibi genelde bu şekilde bir durum söz konusu değil. Ama bir yöntem var. Bu yöntemin dışında denenebilecek uygulamalar var. Ama güvenli olmayabilir.

WhatsApp engelleyen birine mesaj atma: Başka bir WhatsApp hesabından grup kurup ve sizi engelleyen kişiyi gruba ekleyip daha sonra engellenen numarayı gruba eklenecek. Artık sizi engelleyen kişiyle sohbet edebilirsiniz. WhatsApp engelleyen kişinin durumunu görmek içinde denenebilir. Whatsapp iletişim sorunları...

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 19:38
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Arzu Çetin
Arzu Çetin - 1 yıl Önce

Bir arkadaşım beni engelledi ona mesaj atamıyorum Bana yardımcı olabilir misiniz acil