WhatsApp eski sürüme geri dönme! Eski haline dönmek için indir

WhatsApp durum özelliğini kaldırıp eski haline dönmek istiyorum. WhatsApp' ın eski sürümüne geri dönmek istiyorsanız mevcut yeni sürümü kaldırıp eski versiyonu yükleyin.

WhatsApp eski sürüme geri dönme! Eski haline dönmek için indir
banner192

WhatsApp yeni uygulamasını sevmedim eski haline dönmesini istiyorum hikayeler özelliği nasıl kaldırılır? Eski sürüme geri dönmek mümkün mü?

WhatsApp' ın yeni güncellemesi bazı kullanıcıları rahatsız etti. Yeni güncelleme ile artık hikaye / durum (Status) bölümü oluştu. Kullanıcılar oluşturdukları durumlarını istedikleri kişilerin ya da tüm kişilerin 24 saat görmelerini sağlayabiliyorlar. Durum bölümünde fotoğraf, hareketli GIF ve video tercih edilebiliyor. 

WhatsApp eski sürüme geri dönme

WhatsApp eski sürüme geri dönme! Eski haline dönmek için indir!

WhatsApp eski sürüme geri dönmek mümkün mü?

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp' ın yeni güncellemesinden rahatsızlık duyuyorsanız bir ihtimal telefonunuzdaki yeni WhatsApp sürümünü kaldırıp aşağıdaki indirme adresinden eski sürümlerden birini deneyebilirsiniz.

WhatsApp' ın yeni ve eski sürümünü bu apkmirror.com/uploads/?q=whatsapp adresten ücretsiz indirebilirsiniz. Öneri olarak WhatsApp' ın 2.17.50' den önceki sürümlerini deneyebilirsiniz.

Bazı kullanıcılarda nadirde olsa yayınladıkları durumu kaç kişi bakmış ve kimler baktığını göremiyor. Bunun nedenlerinden mavi tik' in kapalı olması veya sürüm uyumsuzluğu gibi nedenlerden olduğu görülmekte. Konu için detaylara aşağıdaki ilişkili haberler kısmından inceleyebilirsiniz.

WhatsApp eski sürüme geri dönme

WhatsApp durum özelliğini kaldırma

WhatsApp eski sürümü yükleme

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 02:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihal
Nihal - 1 yıl Önce

Watsap takip programı indirmiştim..birkaç saat bildirim geldi güzeldi. Amppa 0sonra bildirim gelmez oldu.takip ettiğim numara kendi önlem alabiliyor mu acaba??

Abdullah
Abdullah - 1 yıl Önce

Whatsapp eski haline getir

eski
eski - 10 ay Önce

Suzan unsal
Suzan unsal - 3 hafta Önce

Whatsapp eski sürüm geri istiyorum

Whatsapp eski sürümü geri yükleme
Whatsapp eski sürümü geri yükleme @Suzan unsal - 3 hafta Önce

Aşağıdak adresten eski sürümlere ulaşabilirsiniz.

apkmirror. com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=whatsapp

SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status