WhatsApp gönderilen mesajı geri alma denediniz mi?

WhatsApp mesajı karşı taraftan kaldırma nasıl yapılır? WhatsApp' ta gönderilen mesajı karşı tarafa ulaşmadan silmek için ne yapmalıyım sorusunun cevabı haberimizde...

WhatsApp gönderilen mesajı geri alma denediniz mi?
müşteri hizmetleri

WhatsApp, uzun zamandır yaptığı testlerden biri olan gönderilen mesajı geri çekme özelliğini nihayet yayınladı. Tabi bu özelliğin geldiğinden çoğu kullanıcının haberi bulunmamakta. Peki bu özellik nasıl kullanılır yani nasıl yapılır resimli olarak sizlerle paylaşmak istedik.

Yanlışlıkla gönderilen mesajı karşı taraftan silmek için yeni özellik mesajı geri çekme şu an kullanımda. Düşünün yanlışlıkla bir mesaj attınız ya da birine göndereceğiniz mesajı başka birine gönderdiniz. Bu mesajı geri çekmek için mesajın üzerine basılı tutup silerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. 

WhatsApp gönderilen mesajı silme nasıl yapılır?

Not: Atılan mesajları geri çekme özelliğinin aktif olması için her iki tarafta' da WhatsApp' ın son sürümü kullanılması gerekiyor. Mesajı sildiğinizde hem sizin Whatsapp uygulamanızda hemde karşı taraftın Whatsapp' ında mesajın silindiği görülecek. Tabi siz silene kadar karşı taraf o mesajı görmezse sorun yok. :)

Yeni özelliğin detaylarına haber sonunda "Whatsapp gönderilen mesajı okunmadan geri alma" ve "WhatsApp' ta gönderilen mesajı iptal etme" haberimizden ulaşabilirsiniz. www.andronova.net

Whatsapp gönderilen mesajı okunmadan geri alma

Yanlışlıkla attığınız mesajın üzerine basılı tutup "sil" seçeneğine dokunun. Ekrana "herkesten sil" ve "benden sil" seçenekleri gelecek. Burandan "herkesten sil" seçeneğine dokunun. Ekrana her iki tarafa da "bu mesajı sildiniz" uyarısı gelecek. 

Karşı taraftan mesaj silindiği şu şekilde görülecek "bu mesaj silindi" ve sizde ise "bu mesajı sildiniz"

Whatsapp gönderilen mesajı okunmadan geri almaWhatsApp gönderilen mesajı geri alma denediniz mi?

mesaj ulaşmadan silme

atılan mesaj nasıl silinir

Tekrar belirtelim WhatsApp' ta yanlışlıkla gönderilen mesajı, fotoğrafı ve videoyu karşı taraftan silmek için iki tarafta da Whatsapp uygulamasının son sürümü olması gerekiyor. 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2017, 20:51
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Whatsapp ta gönderilen mesajı silme süresi
Whatsapp ta gönderilen mesajı silme süresi - 3 yıl Önce

Gönderdiğiniz mesajı karşı tarafta silme süresi 7 dakika

Teknoloji haberleri