WhatsApp görüntülü konuşma indir APK son sürüm

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp görüntülü konuşma indir APK son sürüm. WhatsApp indir yükle APK WhatsApp Messenger 2.16.318 beta görüntülü arama özelliğine ulaşabilirsiniz. Görüntülü konuşma nasıl yapılır?

WhatsApp görüntülü konuşma indir APK son sürüm
Müşteri Hizmetleri 28 Ekim 2016 Cuma 21:02

banner192

WhatsApp görüntülü konuşma nasıl indirilir Android? ​WhatsApp görüntülü konuşma nasıl yapılır Android? ​WhatsApp' ta görüntülü arama nasıl kullanılır? vatsap indir. WhatsApp indir Aamsung. WhatsApp guncelle ücretsiz. Galaxy A1 A2 A3 J1 J2 J3, Galaxy S4 S5 S6 S7, Note, LG, Sony Xperia, Discovery 2 Air Elite, Android 4G One, GM5 Plus, Çin Kore malı ve diğer Android cep telefonlarda WhatsApp görüntülü konuşma özelliği 2016

WhatsApp 2.16.318 Beta sürümü ile artık görüntülü konuşma yapılabiliyor. WhatsApp' ta görüntülü konuşmak için her iki tarafta da yeni sürüm WhatsApp 2.16.318 yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse "Video görüşmesi yapmak istediğiniz kişinin uygulaması güncel değil" şeklinde bir uyarı alacaksınız.

Aşağıda WhatsApp beta görüntülü konuşma sürümünü indirmeniz için adres yer almaktadır. Görüntülü arama özelliği ile ilgili yayınladığımız habere göz atmanızı öneririz.

WhatsApp görüntülü konuşma indir


WhatsApp görüntülü konuşma indir APK son sürüm


WhatsApp görüntülü konuşma indir APK son sürüm


WhatsApp uygulamasının belki de en büyük eksikliklerinden biri olan görüntülü konuşma, artık Android telefonlarda yerini aldı. WhatsApp, iOS iPhone kullanıcıları içinde yakında görüntülü arama güncellemesini yayınlayacak.

Yıllardır beklenen görüntülü arama özelliği WhatsApp' a ayrı bir hava kattığı kesin. Eğer sorunsuz bir hizmet verilirse, bu alandaki rakiplerini büyük oranda etkilemesi bekleniyor.


WhatsApp görüntülü konuşma indir APK


WhatsApp, görüntülü video arama özelliğini henüz resmi mağazasında yer vermedi. Yani test sürümü kullanmak için test programına katılıyorsunuz. Ama direk APK dosyasıindirmek istiyorsanız, WhatsApp görüntülü konuşma indir haberimizden APK dosyasına ulaşabilirsiniz. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz.

WhatsApp görüntülü konuşma indir APK
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Adil - 9 ay önce
Görüntülü konusamıyorum
Avatar
Hacı Ali Erdoğan - 9 ay önce
Neden indiremiyorum