WhatsApp görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Cep telefonda Whatsapp arama nasıl yapılır? WhatsApp görüntülü görüşmek için son sürüme sahip olmanız gerekiyor. Peki Grup' ta çoklu görüşme...

WhatsApp görüntülü konuşma nasıl yapılır?
müşteri hizmetleri

WhatsApp grup' ta çoklu görüntülü arama nasıl yapılır? WhatsApp görüntülü arama yapamıyorum. WhatsApp görüntülü arama yapılamıyor hatası alıyorum ne yapmalıyım?

WhatsApp kullanıcılarının uzun zamandır beklediği görüntülü konuşma özelliği kısa süre önce beta sürümü ile yayınlandı. WhatsApp görüntülü arama test sürecini tamamladı. Artık WhatsApp' ta görüntülü arama aktif.

WhatsApp, görüntülü görüşme özelliği şuan için bazı yerlerde aktif durumda. Türkiye dahil çoğu ülke için bu ay içerisinde ulaşması bekleniyor. WhatsApp görüntülü konuşma özelliği ile Skype ve FaceTime uygulamaları gibi video konferans özelliği de ekli gelecek. Yani artık çoklu görüntülü görüşme yapılabilecek. Örnek her hangi bir WhatsApp grubundakiler görüntülü görüşme yapabilecek.

WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır?

WhatsApp görüntülü konuşma nasıl yapılır?

WhatsApp görüntülü konuşma

WhatsApp görüntülü arama

WhatsApp' ta görüntülü arama yapabilmeniz için her iki tarafta da WhatsApp' ın son sürümünün olması gerekiyor. Görüntülü görüşme yapacağınız kişini ekranını açıp arama tuşuna bastığınızda "Sesli arama" ve "Görüntülü arama" seçeneği açılıyor.

WhatsApp indir APK WhatsApp' ın hem görüntülü arama hemde çoklu görüntülü arama özelliği güncellemesi kısa süre sonra dünya geneline ulaşması bekleniyor. WhatsApp görüntülü arama güncellemesini beklemeden kullanmak istiyorsanız, aşağıda ilişkili haberler kısmında yer alan WhatsApp görüntülü konuşma APK indir yükle 2016 haberini inceleyerek görüntülü arama APK dosyasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.  

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 02:45
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Dilek
Dilek - 2 yıl Önce

WhatsApp normal görüntülü arama yapamıyorum

Arama olmuyor
Arama olmuyor @Dilek - 2 yıl Önce

Herkes ile mi? Android mi iOS mu kullanıyorsunuz?