WhatsApp görüntülü konuşma video arama özelliği geldi

banner186

WhatsApp görüntülü konuşma video arama özelliği geldi. Şuan için Android cep telefonlarında kullanılabiliyor. WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır? Son sürümü indir yükle.

WhatsApp görüntülü konuşma video arama özelliği geldi
Müşteri Hizmetleri 25 Ekim 2016 Salı 20:02

banner192

WhatsApp görüntülü konuşma video arama özelliği HTC, LG, Sony Xperia, Asus Zenfone, Android 4G One, 5M Plus, Samsung Galaxy J1 J2 J3 J4 J5, Galaxy A1, Galaxy A2, Galaxy A3, Galaxy A4, Galaxy A5, Galaxy A6, Galaxy A7, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 / Edge, Galaxy S8, Note, Grand ve diğer desteği olan cihazlara geldi.

WhatsApp kullanıcıların uzun zamandır beklediği görüntülü konuşma özelliği nihayet yayınlandı. WhatsApp, görüntülü arama özelliği için beta sürümünü çıkardı. Her zaman söylediğimiz gibi WhatsApp' ta en büyük eksik görüntülü konuşma özelliği. WhatsApp, bu yenilikle çok daha fazla büyüyeceği inkar edilemez.

WhatsApp görüntülü arama özelliği şuan için Android cep telefonları için test sürümü yayınlandı. Kısa süre içerisinde iPhone iOS içinde yayınlanması bekleniyor.

WhatsApp görüntülü konuşma beta sürümü uzun zamandır süren çalışmalar sonucu nihayet yayınlandı. Görüntülü video aramasında aynı zamanda Skype ve FaceTime' da olduğu gibi konferans özelliği de bulunacak. Video konferans özelliği ile internet üzerinden görüşme çok kolay şekilde olacak.


WhatsApp görüntülü arama özelliği


WhatsApp görüntülü konuşma video arama özelliği geldi


WhatsApp görüntülü arama nasıl kullanılır?


WhatsApp' ın son beta sürümü, görüntülü arama yapacak kişilerde yüklü olması gerekiyor. WhatsApp uygulamasının son sürümü olan WhatsApp Messenger 2.16.318 beta' yı yükledikten sonra, cihazınızı kapatıp açıp deneyebilirsiniz. Eğer görüntülü konuşma yapacağınız kişide son sürüm yüklü değilse, şu şekilde bir uyarı alınacak video görüşmesi yapmak istediğiniz kişinin uygulaması güncel değil.

Kısa süre önce Google' ın Duo uygulaması büyük ilgi ile yayınlandı. WhatsApp, bu adımla Google' ın Duo uygulamasına büyük rakip olması bekleniyor. 


WhatsApp görüntülü arama indir yükle


WhatsApp görüntülü konuşma uygulamasını indirmek için aşağıda yer alan ilişkili haberler bölümünden ulaşabilirsiniz. Her hangi bir sorunda yorum atabilirsiniz.
 

WhatsApp görüntülü konuşma video arama özelliği

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
- 1 yıl önce
Whatsapp görüntülü arama görüntülü konuşma sorunu için yorum veya önerdiğimiz destek hattı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Avatar
smsm - 7 ay önce
Hm