WhatsApp grup mesajlarını kimler gördü

WhatsApp grup mesajlarına bakanı görmek ister misiniz ya da nasıl bakılır bilmek istemez misiniz? Özellikle iPhone telefonlarda nasıl bakılır, gönderdiğim mesaja kimler baktı ve bakanı göremiyorum diyenler için...

WhatsApp grup mesajlarını kimler gördü
müşteri hizmetleri

Whatsapp gruplar son yıllarda hızla büyüdü. Çoklu gruplara sahip kullanıcılar sürekli bir mesaj okuma meşguliyetinde. Bazıları bundan memnunken bazıları da bu durumdan hiç memnun değil. Önemli ve önemsiz mesajlar bir birine girebiliyor. Durum böyle olunca öenmli birinden gelen bir mesaj bakılmaya ya da gözden kaçabiliyor. İşte bu durumdan dolayı Whatsapp yakında bir güncelleme ile önemli bildirimler bölümü oluşturacak.

Whatsapp grup oluşturma herkese açık bir özellik. Özellikle büyük ailelerin birbiri ile iletişimi bu özellikle hiç kesilmemekte. Heleki arkadaş gruplarının süreli paylaşımları bazen eğlenceye dönüşebiliyor. 

WhatsApp grup mesajlarına bakanı görme

Whatsapp uygulamasında grupa attığınız mesajı kimlerin gördüğünü merak ettiniz mi? Çoğu grup üyelerinin bu özellikten büyük ihtimal haberi yok. Haberimizde Whatsapp grup mesajlarını kim gördü görsel olarak göstermek istedik. İşte grup mesajlarını kim gördü ya da bir diğer diyişle grup mesajlarını kimler gördü!

WhatsApp grup paylaşımlarına kimler baktı

Paylaşımı kimler gördü özelliği eskiden 3.parti uygulamalarla yapılmaktaydı. Şimdilerde çoğu özellikler kademeli olarak resmi uygulamalara gelmekte. Gelelim haberimizin asıl konusuna. 

WhatsApp gruba gönderdiğim mesajı kimler gördü: iPhone telefonda paylaştığımız paylaşımı öğrenmek için grubun içerisine girip paylaşımın üzerine basılı tutarak sola doğru sürükleyin. Açılan yerde görenleri ve teslim edilenleri görebilirsiniz.

paylaşıma kimler baktıWhatsApp gruba gönderdiğim mesajı kimler gördüWhatsApp grup mesajlarını kimler gördü

Grupta gönderdiğim mesajı kimler gördüğünü göremiyorum! Durumunuz kapalıysa yani sizde son görülme ve durum özelliğini kapattıysanız göremeyebiliyorsunuz. Ve göremediğiniz de bu özelliği kapatmış olabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 15:03
müşteri hizmetleri
YORUMLAR