WhatsApp grup sayısını arttırma

WhatsApp grup sayısını arttırma
banner192

Facebook’ un WhatsApp' ı almasıyla başlayan yenilikler hız kesmeden devam etti. En önemli değişim görüntülü arama ile geldi. Malum uzun yıllar sonra WhatsApp' ta görüntülü konuşma özelliğine kavuştu. Hikayeler, GIF / Animasyon, durum ve şimdide yanlışlıkla gönderilen mesajları silme yani geri alma özelliğine kavuştu.

Bazı WhatsApp kullanıcılarının özellikle istediği bir yenilikte grup sayısının arttırılması. WhatsApp, 2016 yılında 100 olan grup katılım sayısını 256 olarak yükseltti. Ama hala bazı kullanıcılar özellikle şirket kullanıcıları bu sayının yetersiz olduğu düşüncesinde. 500 ya da 1000 olmasını isteyen gruplar bulunmakta.

WhatsApp grup sayısını arttırma

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp grup sayısı arttırma

WhatsApp grup sayısı arttırma ne yazık ki şu an için yapılamamakta. Yani WhatsApp uygulaması 256 kullanıcıya izin vermekte. Bir ihtimal 3.parti uygulamalarında denenebilir. Yani uygulama içerisinde WhatsApp' ı kullanma imkanı sağlayan uygulamalar.

Şirket içi WhatsApp grup sayısı arttırma talebini support@whatsapp.com e-posta adresine iletebilirsiniz.

WhatsApp ile ilgili sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilir veya faq.whatsapp.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 13:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gruptaki üye sayısını 550 yapmak istiyorum
Gruptaki üye sayısını 550 yapmak istiyorum - 11 ay Önce

Gokay
Gokay - 12 ay Önce

Gruptakı kısı sayısını 500 yapmak istyorum