WhatsApp gruptan ayrılan kişi gruba eklenmiyor

WhatsApp' ta yakın zamanda gruptan ayrıldığı için ... kişisini ekleyemediniz. Daha sonra tekrar deneyiniz hatası aldınız mı? Gruba birini eklerken bu şekilde bir hata mesajı aldıysanız ve kişiyi gruba ekleyemiyorum diyorsanız nedeni haberimizde.

WhatsApp gruptan ayrılan kişi gruba eklenmiyor
müşteri hizmetleri

WhatsApp gruptan ayrılan kişiyi gruba ekleyemiyorum sorunu: WhatsApp uygulamasında birini eklemeye çalıştığınızda aşağıdaki gibi bir hata mesajı aldıysanız bunun bir kaç nedeni bulunmakta. Bu bir hata mesajı değil. WhatsApp' ın genel işleyişi bu şekilde. Yani belirli bir işlem limiti belirlemiş.

Gruba kişi ekleme hatası! WhatsApp "yakın zamanda gruptan ayrıldığı için kişisini ekleyemediniz. Daha sonra tekrar deneyiniz" ne demek? Büyük ihtimal eklemeye çalıştığınız kişi ya gruptan ayrıldı ya da çıkarıldı. Sonra tekrar eklendi ve sonra gruptan ayrıldı. Yani bu işlemi iki kere yaptı. Üçüncü de WhatsApp buna izin vermedi. Tabi bazen bu izin sayısı değişebiliyor. Ama tahmini iki diye düşünüyorum. Peki WhatsApp gruba nasıl eklerim?

Çıkarılan kişi WhatsApp grubuna nasıl eklenir? 

WhatsApp gruba kişi eklenmiyor ne yapılmalı? Bu durumda yapılması gereken beklemek. Gün içerisinde bu uyarı kalkacak. Tabi başka grup yöneticisi de deneyebilir. Bazende kısa süre içerisinde eklenebiliyor. Yani ara ara denenebilir. Tabi peş peşe yapmamanızı öneririz. www.andronova.net

WhatsApp gruptan ayrılan kişi gruba eklenmiyor

Sitemizde WhatsApp sorunları ile ilgili ara ara haberler yayınlamaktayız. Gelen mantıklı yorumlara da cevap vermekteyiz. Ama genelde WhatsApp uygulamasında çok nadir sorunlar görülmekte. Bu sorunlarında genel çözümleri bulunmakta. İşte bu genel adımları sitemizde bulabilirsiniz. 

Ek bilgi: Sorun bildirimi için uygulama içerisinde WhatsApp iletişim formları bulunmakta. Bunun dışında  genel e-posta adresleri yer alıyor. Yani WhatsApp şikayet hattı bulunmuyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 14:24
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Hümüş
Hümüş - 1 yıl Önce

İyi ama guruptan çıkalı iki gün oldu ama hala eklenmiyor yukarıda geçen hatayı veriyor..

Kişide grubu engelledi mi ve
Kişide grubu engelledi mi ve @Hümüş - 1 yıl Önce

Başka bir yönetici denedi mi?

Emine polat
Emine polat - 2 yıl Önce

Whatsappta kisiyi gruba ekleyemiyorum

Uyarı nedir
Uyarı nedir @Emine polat - 2 yıl Önce

Hatayı yazmamışsınız!

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Ne yapmamız gerek kazaleyin grubu şikayet et dedik. Tekrar gruba alamıyorlar

Polat
Polat - 2 yıl Önce

Sizi engellemistir. Ve ya gruba spam atmis olabilir

Hatice
Hatice - 2 yıl Önce

Nezamam ekleyebilirim

Seda
Seda - 3 yıl Önce

Peki kac saat sonra ekleme yapılabilir söyler misiniz

nefes
nefes @Seda - 2 yıl Önce

gurubun ismini değişsek olur mu acaba ???


Teknoloji haberleri