WhatsApp güncellemesinden sonra kişiler kayboldu

Yeni gelen güncelleme ile WhatsApp uygulamasına hikaye özelliği eklendi. Gelen güncelleme ile artık kişiler bölümü yerine durum sekmesi geldi. Kişiler silindi nasıl ulaşabilirim.

WhatsApp güncellemesinden sonra kişiler kayboldu
banner192

WhatsApp uygulaması ülkemizde ve dünyada en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp'ta son dönemde furya haline gelen ve Snapchat uygulaması tarafından keşfedilen "hikaye" özelliği güncelleme ile uygulamaya eklendi. Gelen bu güncelleme ile artık WhatsApp kullanıcıları durum kısmının altına hikayelerini yazabilecekler. Fakat yeni gelen durum özelliği WhatsApp uygulamasında kullanıcıların aşina olduğu Kişiler bölümünü de ortadan kaldırdı.

Bu bölümün kaldırılması ile WhatsApp kullanıcılarının bazıları kişiler bölümüne ulaşmamaktadır. Aslında WhatsApp kişiler kısmını uygulamasından kaldırmadı. Sadece bu bölümün yerini değiştirdi. Görünür bir yerde olmadığından bu bölüme ulaşma yöntemini bilmediğiniz takdirde açamayabilirsiniz

WhatsApp güncellemesinden sonra kişiler kayboldu

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp uygulaması güncellemeyi yayınlamadan önce kişiler bölümünü uygulamanın üst kısmında Sohbet sekmesinin yanında yer almaktaydı. Fakat yukarıda belirttiğimiz gibi gelen güncelleme kişiler bölümünü kaldırmış oldu.

Gelen güncelleme kişiler bölümünü kaldırması ve yerine durum bölümünü yerleştirmesiyle WhatsApp kişiler bölümünü farlı bir yere taşıdı. Uygulamada rehberinizde WhatsApp kullanan arkadaşlarınızı görebildiğiniz kişiler bölümü artık mesaj simgesinin altına konuldu.

WhatsApp yaptığı yeni güncelleme ile artık yeni bir ikon oluşturarak uygulamanın sağ alt kısmına mesaj ikonu yerleştirdi. WhatsApp kullanıcıları bu mesaj ikonu ile mesaj, arama ve durum güncellemelerini yapabilecekler.

WhatsApp güncellemesinden sonra kişiler kayboldu

Yukarıdaki resimde göründüğü gibi mesaj ikonu sağ alt kısımda bulunmaktadır. Bu ikona tıkladığınızda WhatsApp uygulamasında bulunan kayıtlı kişileri görebilir ve bu kişilere fotoğraf, ses, video gibi dosyalarınızın paylaşımını yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri...

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER