WhatsApp güvenlik açığı zannedilen bu özellik

WhatsApp' ta metni kalın yapma, yazıyı italik yapma, yazının üstünü çizgi yapma ve font değişikliği için hazırladığımda örnek görüntüleri sizinle paylaşmak istedik.

WhatsApp güvenlik açığı zannedilen bu özellik
müşteri hizmetleri

WhatsApp uygulamasında bazı karakterler ile yazının şeklini değiştirebiliyorsunuz. Bu WhatsApp' ın bir bilinmeyen özelliği değil. İddialara göre bu bir güvenlik açığı.

Bu iddiaların nedeni Facebook' ta görülen bazı güvenlik açıkları ve kişisel bilgilerin erişimi. :) Tabi bu doğru bir bilgi değil. Bu WhatsApp' a 2-3 yıl önce gelen bir özellik. 

Haberimizde örnek olarak verdiklerimizi sizde deneyebilirsiniz. Farklı karakterleri fark ederseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp yazı tipini değiştirme

WhatsApp yazı fontu nasıl değiştirilir? Örnek bir font değişimi olarak “`Andronova “` şeklinde yazarak ilgili metnin fontu değişebilir.

WhatsApp yazıyı italik yapma: Bunun için ilgili metinin her iki tarafına alt çizginin koyulması yeterli. Örnek _Andronova_

Yazıyı kalın yapma nasıl yapılır? Yazının iki tarafına * koymanız yeterli olacak. Örnek olarak *Andronova* artık yazıyı kalınlaştırma işlemi tamamlandı. 

İlgili metnin üstünü çizgi ile vurgulama. Yaklaşık işareti ile yapabilirsiniz. Örnek ~Andronova~

WhatsApp yazı tipini değiştirmeWhatsApp güvenlik açığı yazıya müdahale ediyor!WhatsApp güvenlik açığı yazıya müdahale ediyor!WhatsApp yazıyı kalınlaştırma

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 22:45
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri