WhatsApp hesap gizleme nasıl yapılır?

banner186

WhatsApp' ta hesap nasıl gizlenir? WhatsApp' ta beni kimse görmesin. WhatsApp' ta başkaları beni görmesin. WhatsApp' ta gizlenme ayarları. WhatsApp gizli hesap oluşturma 2016.

WhatsApp hesap gizleme nasıl yapılır?
Müşteri Hizmetleri 12 Ekim 2016 Çarşamba 00:32

banner192

WhatsApp' ta nasıl gizlenilir? WhatsApp görünmez olmak için ne yapmalıyım? WhatsApp hesabımı gizlemek istiyorum mümkün mü? Fotoğrafımı, durumumu ve çevrimdışı nasıl olunur? WhatsApp ​hesabımı kimse göremesin ulaşamasın.


WhatsApp hesap gizleme


WhatsApp, kullanıcı ayarlarını otomatik olarak son görülmenizi, profil fotoğrafınızı ve durumunuzu tüm WhatsApp kullanıcılarına görüntüler. Son görülmenizi paylaşmak istemezseniz, diğer WhatsApp kullanıcılarının da son görülmelerini sizde göremezsiniz.

Şuan için WhatsApp' ta çevrimiçi durum gizlemesi bulunmamaktadır. Ama iPhone cep telefonlarda gizlilik ayarları ile işlem görebilirsiniz. Ayarlar> Hesap> Gizlilik bölümünden yapabilirsiniz.  

Android telefonlarda ise mesajı açmadan önce hücresel veri ve Wi-Fi internet bağlantısını kaoatarak veya uçak moduna alarak engelleyebilirsiniz. Bunun dışında uygulamalar ile yapabilirsiniz.

WhatsApp' ta gizlilik ayarlarını herkes olarak seçersem ne olur? Son görülmeniz, profil fotoğrafınız ve durumunuzu tüm WhatsApp kullanıcıları görecektir.

WhatsApp' ta gizlilik ayarlarını kişilerim olarak ayarlarsam ne olur? Son görülmeniz, profil fotoğrafınız ve durumunuzu telefon rehberinizde yer alan kişiler tarafından görüntülenebilecek.

WhatsApp' ta gizlilik ayarlarını hiç kimse olarak ayarlarsam ne olur? Son görülmenizi, profil fotoğrafınızı ve durumunuzu artık hiç kimse göremeyecek.


WhatsApp hesap gizleme nasıl yapılır?


WhatsApp uygulamasını açınız. Hesap > Gizlilik > Son Görülme > Hiç Kimse ve Durum bölümünden hesap gizlilik ayarlarını yapabilirsiniz.

WhatsApp hesap gizleme nasıl yapılır?

WhatsApp hesap gizleme

WhatsApp gizleme
 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Hatice - 13 ay önce
Vatsap mj larima kimsenin ulaşmasını istemiyorum anladigim kadariyla kolaymis bilgisayaran bağlanıp gorumuyorum bunu nasıl engelleye bilirim
Misafir Avatar
Whatsapp mesajlarımı kimse görmesin! - 13 ay önce @Hatice
Cihaza göre şifrelenebilir veya şifreleme uygulaması kullanılabilir. Bilgisayardan bağlanılabilmesi için yüklü telefonun bilgisayarda eşleştirilmesi gerekiyor. Yani cihaza da şifre atabilirsiniz.
Avatar
Öznur - 5 ay önce
Telefonumda watsap uygulamasını nasıl gizleye bilirim
Misafir Avatar
Whatsapp gizleme - 5 ay önce @Öznur
Uygulama gizleme ve şifreleme uygulamaları bulunmakta.
Avatar
Rukiye - 4 ay önce
Vatsahap mesajlarımı üçüncü şahıslar tarafından görülmesi engellensin
Avatar
Rukiye - 4 ay önce
Vatsahap mesajlarımı üçüncü şahıslar tarafından görülmesi engellensin