WhatsApp indir WhatsApp görüntülü arama güncellemesi 25 Aralık 2016

banner186

WhatsApp görüntülü arama için yeni bir güncelleme yayınladı. WhatsApp indir yükle dene! Son güncelleme Görüntülü görüşme sorunu için olabilir. Arama yaparken görüntü bozukluğu ses sorunu!

WhatsApp indir WhatsApp görüntülü arama güncellemesi 25 Aralık 2016
Müşteri Hizmetleri 25 Aralık 2016 Pazar 13:04

banner192

WhatsApp, Android ve iPhone için yeni bir güncelleme yayınladı. Son güncelleme görüntülü arama da görülen sorunlar için olabilir. WhatsApp' ta görüntülü görüşme yaparken donma, görüntü bozukluğu, ses gelme / gitmese sorunu ve sonlandırıldı sorunu için oalabilir mi? Yeni güncelleme WhatsApp indir!

WhatsApp' ın yayınladığı son sürümü cihazınızın mağazasından güncelleyebilirsiniz. Android için Google Play Store' den ve iOS / iPhone için ise App Store' den yapabilirsiniz.

Sizde WhatsApp' ta görüntülü arama yaparken sorunla karşılaştıysanız, güncellemeden sonra çözüme ulaştıysanız veya sorun devam ediyorsa yorum bırakabilirsiniz!
 

WhatsApp görüntülü arama için yeni güncelleme WhatsApp indir!

WhatsApp indir WhatsApp görüntülü arama güncellemesi 25 Aralık 2016

WhatsApp indir Android iPhone

WhatsApp iPhone için bu itunes.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997?l=tr adresten ve WhatsApp Android telefon içinde bu play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr adresten indirebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×