WhatsApp karanlık mod nedir geliyor mu?

WhatsApp gece modu geliyor. Karanlık mod, testlerde iOS için yani iPhone telefonlarda kullanılan bu özellik Android ve tüm modeller için yakında kullanıma açılacak.

WhatsApp karanlık mod nedir geliyor mu?
müşteri hizmetleri

WhatsApp' tan güzel bir haber var. Karanlık mod geliyor. Testler tamamlanır tamamlanmaz iPhone telefonlarda ve Android telefonlarda kullanıma açılacak.

Bazı uygulamalara gelen karanlık mod kullanıcılardan olumlu tepki almasıyla WhatsApp' ta kullanıcı odaklı bu özellik için çalışmalara başlamıştı. Gelen yeni bir haberde yakında karanlık mod WhatsApp uygulamasında kullanım sunulacak.

Karanlık mod nedir? Gece modu olarak bilinen bu özellikle hem pil' de tasarruf sağlıyor hem de gözü rahatsız etmeyecek şekilde bir görünüm sunuyor. Özellikle karanlıkta ve geceleri gözleri yormadan kullanım sağlıyor

WhatsApp karanlık mod nedir geliyor mu?

WhatsApp gece modu görüntülendi

WhatsApp karanlık mod, İngilizce adı Dark Mode 1-2 ay önce gündeme gelmişti. Tabi o zaman böyle bir özelliğin yakında geleceği bilgisi yer alıyordu. Şimdi ise çıkmasına az kaldığı aktarıldı. Sızdırılan bir görüntüde karanlık temayı gösterildi. 

Sızıntıdaki görüntünün eski olabileceği ve bazı değişimlerle gelebileceği vurgulanan habere göre alfa sürümü şu an iOS için sunuluyor. WhatsApp karanlık mod iPhone sürümü "2.18.100" olarak belirtildi.

Yeni özelliğe göre mesaj bölümüne basılı tuttuğunuzda 3D Touch menüsü arayüzü güncellendiği görülmekte. Birde durumlarda yanıt sizde mi güncellendi.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR