WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme

WhatsApp' ta kişi engelleme ve grup engelleme nasıl yapılır ve WhatsApp grup mesajları nasıl engellenir iPhone Android telefonda resimli anlatımımızı inceleyerek yapabilirsiniz. WhatsApp engellenen kişiyi kaldırma. İşte kişi nasıl engellenir!

WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme
banner192

WhatsApp uygulamasında grup mesajları nasıl engellerim? WhatsApp engellenen kişiyi kaldırma veya kalıcı işlem yapabilirsiniz. Engellenen kişinin engellemesini kaldırmak içinde aynı yerden işlem yapabilirsiniz. WhatsApp yasaklanan kişinin yasağını kaldırmak için "iPhone x, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6S ve Plus" örnek verildi. Adımlar "LG, Samsung Galaxy / Note, Sony Xperia, Lenova, Huawei" ve diğer Android telefonlar içinde geçerli.

Whatsapp kişi engelleme! Yazımızda örnek olarak iOS cihazdan ekran görüntülerine yer verdik. Android telefonda da aynı şekilde engelleme yapabilirsiniz.

Whatsapp bildirimleri engelleme: WhatsApp' da kişilerden gelen mesajlardan rahatsızlık duyuyorsanız ya da birisi sizi sürekli rahatsız ediyorsa WhatsApp hesabını engelleyebilirsiniz. Sadece kişileri değil WhatsApp gruplarını da engelleyebilirsiniz. Dahil olduğunuz WhatsApp grubunu isterseniz sessize alabilir isterseniz engelleyebilirsiniz.

WhatsApp kişi engelleme ve WhatsApp ile ilgili tüm sorunlarda önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz. WhatsApp' da bazı sorunlarda, başvuru adresleri ile sorunun çözümü için iletişime geçilebiliyor. İstersiniz konudaki yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki Whatsapp kişi nasıl engellenir?

Whatsapp kişi nasıl engellenir?

Whatsapp grup engelleme nasıl yapılır? WhatsApp uygulamasını açınız. "Ayarlar" bölümüne giriniz. Buradan "Hesap" seçeneğine dokununuz. Açılan ekrandan "Gizlilik" seçeneğine dokunun. Açılan bölümden "Engellenenler" seçeneğine giriş yapınız. Engelleme yapmak için "Yeni Ekle" yazısına dokunun. Engelleme yapılacak kişi veya WhatsApp grubunu seçiniz. WhatsApp' da engellediğiniz kişinin engelini kaldırmak için aynı adımlardan ekli kişinin üstüne tıklayıp aşağıdaki "Bu kişi üzerindeki engelli kaldır" Bu yöntem aynı zamanda "Whatsapp mesajları engelleme" işlemini de yapmış oluyor.

WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme

facebook müşteri hizmetleri
whatsapp kişi engelleme iphone 8

whatsapp kişi engelleme iphone 7

whatsapp kişi nasıl engellenir

whatsapp engelleme nasıl yapılır

whatsapp kişi engelleme iphone 5s

whatsapp kişi engelleme iphone 6s

WhatsApp kişi engelleme nasıl yapılır?

Whatsapp' a gelen yeni güncellemeler ile numara engelleme daha da gelişecektir. Bazı kullanıcılar birini engelledim ama mesaj atmaya devam ediyor şeklinde yazmakta. Bu işlem gerçekte yapılıyorsa 3. parti uygulamalar ile yapılabilir. Aynı şekilde fotoğraf engelleme ve Whatsapp mesajları engelleme yapılır. 

WhatsApp hesap doğrulama kodu mesajı gelmiyor ve WhatsApp silinen mesajları geri getirme alma haberlerini incelediniz mi?

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2018, 18:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurhan
Nurhan - 11 ay Önce

Ekli olduğum whatsapp grubunda bir kişiyi engellemek istiyorum.ancak yönetici olmadığım için bunu yapamıyorum.ozelden o şahsı engelledim aynı şekilde gruptan da engelleyebilir miyim?grupta paylaştığı yazıların bana gelmesini istemiyorum

Nurhan
Nurhan - 11 ay Önce

Ekli olduğum whatsapp grubunda bir kişiyi engellemek istiyorum.ancak yönetici olmadığım için bunu yapamıyorum.ozelden o şahsı engelledim aynı şekilde gruptan da engelleyebilir miyim?grupta paylaştığı yazıların bana gelmesini istemiyorum

dt.
dt. - 1 yıl Önce

whatsapptan sadece bir grubun bildirimlerini almak istemiyorum..

gonca alnıak
gonca alnıak - 2 yıl Önce

Kişinin özelini engelledi m ama grup yöneticisi olduğu gruptan bildirim almaya devam etmek istiyorum nasıl olur çünkü iş grubu