WhatsApp kişiyi anlık takip etme

Whatsapp' ta birini anlık olarak takip eden raporlayan uygulama bir nevi casus yazılım. Rehberdeki kişinin / kişilerin kiminle görüştüğünü yani mesajlaştığını gösteren programın adı Chatwach uygulaması.

WhatsApp kişiyi anlık takip etme
müşteri hizmetleri

Whatsapp birini takip etme uygulaması: Whatsapp uygulaması üzerinden geliştirilmiş olan ve birini anlık olarak takip ederek raporlayan Chatwach uygulaması konuşulan kişinin Whatsapp uygulaması içerisindeki hareketlerini gözleyebiliyor. Dünyanın en çok bilinen ve en popüler olan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp üzerinden yapılan görüşmeler ile karşı tarafın ne zaman uygulamaya giriş yaptığına, ne zaman çıkış yaptığına dair anlık bildirim alabilmek bu uygulama sayesinde mümkün oluyor.

Uyarı! Bu tarz programlar da kişisel verilerin alınması veya daha sonra güvenlik zafiyatına neden olduğu görülmekte. Bu haberimiz bu tarz uygulamalar ile nelerin yapılabildiğini göstermek.

Chatwach uygulaması

Whatsapp' ta birinin kiminle sohbet ettiğini öğrenme: Uygulama içerisinde yer alan özellikler sayesinde Whatsapp konuşmalarının takip edilmesi ve her iki tarafında birbirlerinin giriş çıkış anlarını öğrenebilmeleri gibi casus yazılımlar yer alıyor. Uygulamanın IOS sistemi içerisinde yer alan modülünde telefon kullanıcılarının anlık bildirim alma uygulaması olan Chatwach'ı istedikleri zaman kaldırabilmeleri ya da aktif edebilmeleri söz konusu oluyor. Chatwach uygulaması başlı başına bir casus yazılımı olarak kişilerin Whatsapp hareketlerini tahmin edebilme özelliğini barındırıyor.

WhatsApp kişiyi anlık takip etme

Chatwach özellikleri

Kiminle mesajlaştığını görme programı ile uygulama bilgileri verilmiş olan Whatsapp kullanıcının uyuduğu ve uyandığı saatleri dahi kontrol edebilme özelliğine sahip. 2 dolarlık bir indirme ücreti olan bu uygulama her iki tarafın birbirleri ile sohbet edip etmediğine dair tahminlerde bulunarak anlık olarak bildirim sağlama özelliğine de sahip. Şuan sadece IOS işletim sistemlerinin marketi olan App Store'da bulunan bu uygulamanın kısa süre içerisinde Android işletim sistemlerine, yani Google Play Store uygulamasına da geleceği düşünülüyor. 

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Sanane
Sanane - 3 yıl Önce

Bu uygulamayı yapanın ben ...

Teknoloji haberleri