WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız hatası nedir ne demek?

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız hatası nedir ne demek? WhatsApp' ta güncelleme yaptıktan sonra kod hatası : -11 yükleme başarısız hatası alıyorum WhatsAppp yüklenmiyor çözümü!

WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız hatası nedir ne demek?
Müşteri Hizmetleri 11 Aralık 2016 Pazar 18:02

banner192

WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız hatası alıyorum nedir ne demek? Android / iPhone cep telefona WhatsApp uygulamasını yükleyemiyorum kod hatası 11 yükleme başarısız hatası alıyorum sorunun çözümü nedir?

WhatsApp' ın son sürüm güncellemesini yaptıktan sonra kod hatası : -11 yükleme başarısız uyarısını alıyorum sorun nedir? Bazı WhatsApp kullanıcılarından bu şekilde bir şikayetler geldi. WhatsApp' ı silip tekrar yüklememe rağmen hala aynı hatayı alıyorum. WhatsApp' ı indirirken kod hatası : -11 sorunundan sonra indirme %100 olduğunda yükleme başarısız oluyor.  

WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız!

WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız hatası nedir ne demek?

WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız

WhatsApp kod hatası 11 telefona yüklenmiyor

Yukarıdaki sorun uygulama sistemsel olarak cihazla uyumsuzluk yaptığından. Genelde bu hata için WhatsApp uygulamasını kaldırıp ve telefonun önbelleğini temizleyip, sonrasında WhatsApp' ı tekrar indirip yüklemeyi denemeniz gerekiyor.

Önbellek temizleme uygulamalarına Google Play Store' den aratarak yükleyip deneyebilirsiniz. Bulabilirseniz WhatsApp' ın eski sürümlerini yüklemeye çalışınız. WhatsApp eski sürümlerden birini indirip yükleyiniz. Sorun çözülmezse yorum bırakınız.

WhatsApp bir önceki sürüm indirme adresi:  www.andronova.net/resim/whatsapp_andronova.net.apk

WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız hatası nedir ne demek?

Aynı zamanda uygulama yönetiminden Google Play hizmetlerini devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirip deneyiniz. Eğer sorun hala devam ediyorsa cihazı fabrika ayarlarına döndürüp WhatsApp uygulamasını sorunsuz kullanabilirsiniz.

Fabrika ayarlarına döndürme ya da hard reset atma nasıl yapılır? Menü> Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla veya Fabrika ayarlarını döndür. Hard reset için genelde cihaz kapalıyken Ses açma + Menü ve Güş tuşlarına 10-15 saniye kadar basılı tutup "Wipe data factory reset" adımlarını uygulayabilirsiniz. Bu adımlarla cihaz içerisinde bulunan her şey silinecek! Yani önemli verilerinizin yedeğini alabilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×