WhatsApp mesaj gelmiyor ve yazdıklarım gitmiyor

banner186

WhatsApp' ta gece yarısında başlayan erişim sorunun nedeni belli oldu? Mesajlar gitmiyor ve gelmiyor çözümü nedir? Fotoğraf, video, resimler ve mesaj gönderilemiyor.

WhatsApp mesaj gelmiyor ve yazdıklarım gitmiyor
Müşteri Hizmetleri 04 Mayıs 2017 Perşembe 01:34

banner192

Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan WhatsApp' ta dünya genelinde erişim sorunu görüldü. Kullanıcılardan gelen şikayetlerde her hangi bir mesaj veya paylaşımın yapılamadığı yönünde. Mesaj gönderildiğinde esajın yanında tek tık işareti çıkıyor yani mesaj beklemede kalıyor.

WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp' tan resmi açıklama geldi. Kendileri kaynaklı bir sorun olduğunu ve mümkün olduğu en kısa süre içerisinde kesinti çözülecek. Anlaşıldığı kadarıyla WhatsApp' ın sunucularında sorun oluştu.

WhatsApp erişim sorunu gece yarısına doğru başladı. Ama bazı Instagram kullanıcılarında da erişim sorunu görüldü. Tabi sorunun kaynağı aynı mı net bir bilgi bulunmuyor. Ama şuan kontrol ettiğimizde sorun yeni çözüldü. WhatsApp Türkiye erişim sorunu çözüldü. Diğer ülkelerde de sorun çözülmüş olabilir. 

WhatsApp neden açılmıyor neden çalışmıyor

WhatsApp mesaj gelmiyor ve yazdıklarım gitmiyor

WhatsApp neden açılmıyor neden çalışmıyor

BTK Başkanından açıklama geldi. Sayan, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada WhatsApp' ta görülen sorun global seviyede bir problem olduğu yönünde bilgi geldiği. Sorun her hangi bir operatör kaynaklı olmadığını Türkiye' de arıza bulunmadığını açıkladı. Sayan satır arasında önemli bir vurgu da yaptı. Yerli ve milli teknolojilerin kullanılması gereğini vurguladı.

WhatsApp erişim sorunu çözüldü. Eğer sizde hala sorun devam ediyorsa telefonu kapatıp açınız. İnternet bağlantısını wifi kablosuz üzerinden yapıp deneyiniz. Farklı bir cihazda deneyiniz. WhatsApp uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyiniz. Unutmadan habere yorum bırakmayı ihmal etmeyiniz. :)

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×