WhatsApp mesaj gönderme çalışma sorunu mu var?

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp' ta fotoğraf, video ve mesaj gönderme de sorun mu var? WhatsApp çalışmıyor mu? WhatsApp açılmıyor mu? Neden göndermiyor hata mı var?

WhatsApp mesaj gönderme çalışma sorunu mu var?
Müşteri Hizmetleri 21 Ekim 2016 Cuma 23:33

banner192

WhatsApp' ta mesaj gönderme sorunu mu var? WhatsApp' ta birine bir şey gönderdiğimde bağlantı hatası alıyorum. Mesaj yazdığımda karşı tarafa gitmiyor internet erişimi yok. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea sorun mu var? 


WhatsApp mesaj gönderme çalışma sorunu mu var?


WhatsApp' ta akşam saatlerinde oluşan sorun nedeniyle bazı bölgelerde mesaj gönderme sorunu yaşanmakta. Erişim sorunu nadirde olsa bazı kullanıcıları etkiledi. Konuyla ilgili her hangi bir bilgi yer almamakta. Ama dünya genelinde DDoS saldırıları nedeniyle bu sorunun olduğu tahmin ediliyor. Yarın gün içerisinde bu sorun çözülecektir.

WhatsApp uygulamasında fotoğraf, video ve mesaj gönderirken ara ara hata alındığı yönünde bazı kullanıcılarda şikayet görüldü. Sorunun kendileri kaynaklı olduğunu düşünen kullanıcılardan bazıları uygulamayı silip tekrar yükleyip denedi.

WhatsApp bağlantı sorunu için öneriler: Cep telefonunuzu kapatıp açınız. Operatör (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) internetini kullanıyorsanız, farklı bir yerden internet erişimi yapmayı deneyiniz. Kablosuz internet bağlantısı üzerinden deneyebilirsiniz. Sorun operatörünüz kaynkalı olabilir. Operatörün bazı bölgelerde sorun yaşaması veya WhatsApp kaynaklı olabilir.


WhatsApp mesaj gönderme sorunu 


WhatsApp mesaj gönderme çalışma sorunu mu var?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Mustafa (xelamx) - 1 yıl önce
Evet Turkcell kullanıcısıyım WhatsApp mesajlaşma yapıyor resim göndermiyordu birkaç sefer silip yüklemeyi denedim olmadı müşteri temsilcisini aradığımda konunun WhatsApp ile alakalı olduğunu söyledi yalnız diğer telefonumdaki hattım Vodafone idi onda sorun yoktu hatta o cihazdan internet verince sorun düzenliyordu şimdi WhatsApp düzeldi ama YouTube üzerinde turkcell de hala sorun var zannedersem saldırı altındalar.
Avatar
whatsapp fotoğraf gönderme sorunu - 1 yıl önce
Whatsapp' ta fotoğraf gönderemiyorum. Gelen fotoğrafları indiremiyorum. İndirme başarısız yeniden deneyin hatası alıyorum.