WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp neden açılmıyor? 23 Aralık 2016

banner186

WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp neden açılmıyor? WhatsApp neden yok? WhatsApp mesajlar ulaşmıyor neden? WhatsApp' ta gönderdiğim mesajlar gitmiyor. Fotoğraflar ve videolar gitmiyor gelmiyor! 23.12.2016

WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp neden açılmıyor? 23 Aralık 2016
Müşteri Hizmetleri 23 Aralık 2016 Cuma 01:58

banner192

Bugün WhatsApp neden yok? Bugün WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp' ta gönderilen mesajlar ulaşmıyor? WhatsApp' ta mesajlar gelmiyor sebebi nedir? Erişim yasağı mı var? Sorun nedir? Çözümü nedir? Android / iPhone. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea! Samsung Galaxy s4 s5 s6 s7, HTC, LG, Sony Xperi ve iPhone 4s 5s 6s 7

IŞİD' in Iraklı 4 ajanı infaz etmesi ve 2 Türk askerini öldürerek yakması görüntüleri internette yayınlanmasından dolayı, devlet geçici erişim engeli getirdi. Sonrasında görüntülerin düzmece olduğu anlaşıldı.

İki Türk askerimiz kaçırılmıştı. Türkiye' nin operasyonlarına karşılık olarak bu vahşeti yapan IŞİD birde Türkiye' yi tehdit etti. Türkiye eğer operasyonlarını durdurmazsa bu gibi görüntülerin devam edeceğini yayınladıkları video' da yer verdiler. WhatsApp açılmıyor ve WhatsApp' ta mesajlar gitmiyor!

WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp neden açılmıyor?

WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp neden açılmıyor?

Şuan Facebook, Twitter, Youtube ve WhatsApp' ta erişim engeli bulunmakta. Ara ara erişim olsa da çok yavaş açılmakta. Erişim engeli için genelde DNS adresleri ve VPN programları kullanılmakta.  Tekrar belirtelim bu durum geçici olduğundan biraz sabretmenizi öneririz.

Bazen alternatif yöntemler sistemlere zarar verebiliyor! Erişim sorunu sadece sosyal medya' yı kapsamıyor. Engelleme, Şuan bazı bölgelerde internet erişim sorunlarına neden olduğu yönünde şikayetler gelmekte. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×