WhatsApp numara değişikliği mesajı gidiyor mu?

WhatsApp numara değişikliğinde numara değişikliği mesajı gidiyor mu? Rehberdeki kişilere numara değişiklik mesajı gidiyor mu? Gruplara yeni numara bildirimi gidiyor mu?

WhatsApp numara değişikliği mesajı gidiyor mu?
müşteri hizmetleri

Whatsapp' ta telefon numaranısı değiştiğinde kişilere bildirim mesajı gidiyor mu? Whatsapp numara değişikliğinde rehberdeki kişilere numara değişiklik mesajı gitmemekte. Rehber dışındaki her hangi biri de bu bilgiye ulaşamamakta.

Whatsapp numara değişikliğinde gruba / gruplara numara değişikliği mesajı gidiyor mu? Dahil olduğunu tüm gruplara bilgilendirme mesajı gitmekte. Gruplara, Whatsapp numara değişikliği bildirimini yapmakta.

Sizi rahatsız eden kişi / kişiler için numara değişikliği yapacaksanız numara değişikliğinden önce numaranın rehber sorgulamasına kapatılmasını talep ediniz. Bilinmeyen numaralarda numara gizleme otomatik olarak gerçekleşecektir.

Mevcut numarayı bilinmeyen numaralara kapatmak istiyorsanız operatörünüzün "Turkcell, Türk Telekom / Avea veya Vodafone" çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetleri kanalıyla rehbere numarayı gizleyebilirsiniz. Genelde 72 saat içerrsinde yansımakta. Acil ise bilinmeyen numaralar 11818, 11880, 11855, 11833 ve SMS yoluyla mesajla öğrenme kanalları için ilgili çağrı merkezi numaralarını arayınız.

Eğer aksine numaranızı bildirmek istiyorsanız numara değişikliğinden önce ilgili kişilere bilgi vermeniz önerilir.

WhatsApp numara değişikliği

Whatsapp uygulamasından ayarlara giriniz. Hesap / numara değiştir adımlarıyla eski numara ile yeni numarayı değiştirebilirsiniz.

WhatsApp numara değişikliği mesajı gidiyor mu?WhatsApp numara değişikliği numara değişikliğinde mesaj gidiyor mu

Whatsapp numara değişikliğinde eski numara ile yeni numarayı değiştirdiğiniz de yeni numara bilgisi kişilere gitmemekte.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
TUĞBA  TEKECI
TUĞBA TEKECI - 1 yıl Önce

Mrb ben TUĞBA BEN TELEFONUN SON İKİ NUMARAYI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM

Numara değişikliği
Numara değişikliği @TUĞBA TEKECI - 1 yıl Önce

Değiştirme işlemini operatörünüzden yapabilirsiniz.