WhatsApp numara değişikliği yenilendi

WhatsApp güncelleme alarak artık numara değişikliğinde rehberdeki kişilere bilgi mesajı gönderecek. Android iPhone numara değişim mesajı nasıl gönderilir diyenler detaylı haberimizi incelesin.

WhatsApp numara değişikliği yenilendi
müşteri hizmetleri

WhatsApp uygulaması aldığı yeni bir güncelleme ile artık numara değişikliği yapıldığını istediğiniz kişiye mesajla bildirebilirsiniz.

WhatsApp uzun zamandır sık sık güncelleme yapıyor. Eksik yanlarını kapatmaya çalışan ve bir dizi yeniliği uygulamayla bütünleştiren şirket, hız kesmeden  yeni bir özellikle karşımıza çıktı. Eskiden beri bazı kullanıcılarının sorduğu bir soru numaram değişince bilgi mesajı rehberdeki kişilere gidiyor mu? Bu normalde gruplarda görülen bir durum. WhatsApp ise olumlu bir yenilik getirerek hem olmayan hem de eksik tarafı yerine getirdi.

Kullanıcılar telefon numarasını değiştirdiğinde SMS ile veya WhatsApp üzerinden rehberdeki kişilere bilgilendirme mesajı göndermekte. Bu biraz zahmetli bir iş. Ama WhatsApp' ta artık bu kolay olacak. Hatta istemediğiniz kişilere göndermeyebileceksiniz. WhatsApp numara değişikliği seçeneğine eklenen bir özellikle istediğiniz kişilere numaranızın değiştiğini bildirebilirsiniz.

WhatsApp numara değişikliği nasıl yapılır

Uygulamayı açınız. "Ayarlar" / "Numara değiştir" / "İleri" / "Eski telefon numarası ve yeni telefon numarası" alanlarını doldurunuz.

WhatsApp numara değişikliği mesajı nasıl gönderilir?

Toplu numara değişimi mesajı: Yukarıdaki adımları yaptıktan sonra yeni numara yazıp ileri dediğinizde kimlere numaranızın değiştiğini seçme seçeneği verecek. Buradan toplu numara değişikliği mesajı gönderebilirsiniz.

WhatsApp numara değişikliği yenilendiWhatsApp numara değişikliği nasıl yapılırWhatsApp numara değişikliği mesajı nasıl gönderilir?WhatsApp numara değişikliği iphone

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 01:14
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri