WhatsApp numara değiştirince mesajlar silinir mi?

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp telefon numarası değiştirme Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea nasıl yapılır? Numaramı değiştirdiğimde fotoğraflar, videolar ve mesajlarım silinir mi? Silinmeden taşıma aktarma.

WhatsApp numara değiştirince mesajlar silinir mi?
Müşteri Hizmetleri 21 Ekim 2016 Cuma 15:24

banner192

WhatsApp' ta numara değiştirma nasıl yapılır? WhatsApp mesajlarım silinmeden numara nasıl değiştirilir? Numara değiştirmede her hangi bir şey silinir mi? Telefon numarası değiştiğinde neler silinir? Android Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 / Edge, Note, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7, J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6s / Plus ve iPhone 7 iOS cep telefonlarda, WhatsApp numara değiştirme ve bilgileri aktarma nasıl yapılır? Avea, Vodafone ve Turkcell.


WhatsApp numara değiştirince mesajlar silinir mi?


WhatsApp' ta numara değiştirme de her hangi bir şey silinir mi? Eğer numara değiştirme seçeneği ile işlem yaparsanız, WhatsApp hesabınızdan her hangi bir şey silinmez.

WhatsApp> Menü> Ayarlar> Hesap> Numara değiştir. İleri tuşuna dokunup, numara değiştirme ekranına geçiniz. Açılan bölüme eski telefon numaranızı ve aşağı tarafa da yeni telefon numaranızı yazınız. Son işlem değiştirdiğiniz telefon numarasını doğrulama. Yeni numaraya gelecek doğrulama kodunu yazarak işlemi tamamlamış oluyursunuz.


WhatsApp telefon numarası değiştirme


WhatsApp telefon numarası değiştiğinde geçmiş silinir mi?
WhatsApp telefon numarası değiştirme
numara nasıl değiştirilir
 

WhatsApp telefon numarası değiştiğinde geçmiş silinir mi?


Uyarı: WhatsApp hesabınızı yeni numaraya aktarma da "Numara Değiştir" seçeneğini kullandığınızdan emin olunuz. Eğer numara değiştir özelliğini kullanmadan yeni telefon numarasını doğrularsanız eski hesabınızdaki bilgileri yeni numaranıza aktaramazsınız. Yani eski numara üzerinden işlemleri başlatılacak. Yeni numaradan her hangi bir işlem yapılmayacak.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×