Whatsapp profil fotoğrafı nasıl gizlenir ?

banner186

Whatsapp profil fotoğrafımı kimler görebilir? Whatsapp profil fotoğrafı nasıl gizlenir? Whatsapp fotoğrafımı kimler görebilir? Whatsapp fotoğraf gizleme

Whatsapp profil fotoğrafı nasıl gizlenir ?
Savaş Taşcıoğlu 15 Ağustos 2016 Pazartesi 19:35

banner192

Whatsapp profil fotoğrafımı kimler görebilir?  Whatsapp profil fotoğrafı nasıl gizlenir? Whatsapp fotoğrafımı kimler görebilir? iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone SE, Whatsapp fotoğraf gizleme, Whatsapp fotoğrafları nasıl gizlenir ? Whatsapp hesabı nasıl gizlenir ? iPhone Whatsapp profil fotoğrafı nasıl gizlenir ? 
 

Whatsapp profil fotoğrafı ayarları nasıl yapılır ?

Whatsapp bilindiği gibi en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp'ta profil fotoğrafınızı kimlerin görmesini istiyorsanız, bunu ayarlayabilirsiniz. Whatsapp üzerinden profil fotoğrafınızı hangi kişilerin görmesi gerektiğini ayarlayabilirsiniz. iPhone üzerinden Whatsapp profil fotoğrafınızı kimlerin görmesini istiyorsanız aşağıdaki resimli anlatımımızı takip ederek ayarlayabilirsiniz. 

Whatsapp profil fotoğrafı ayarlarınızı yapılandırmak için öncelikle Whatsapp uygulamasına giriş yapıyoruz. Daha sonra ayarlar sekmesine giriş yaparak Hesap seçeneğine dokunuyoruz. 

Whatsapp profil fotoğrafı gizlemeGizlilik'e dokunuyoruz. 


İphone 5s whatsapp profil fotoğrafı ayarları


Profil Fotoğrafı'na dokunuyoruz. 


Whatsapp iphone profil fotoğrafı


Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi profil fotoğrafınızı kimlerin görmesini istiyorsanız ayarlayabilirsiniz .Herkes, kişilerim ve hiç kimse seçenekleri üzerinden profil fotoğrafınızı gizleyebilirsiniz. 


Whatsapp profil fotoğrafı ayarları

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×