WhatsApp rahatsız etme özelliği

Instagram rahatsız etme modunu bugün yarın çıkarabilir. Sonra Facebook ve WhatsApp için gelmesi bekleniyor. Rahatsız olmamak için belli saat aralıkları seçerek sessize alabilirsiniz. İşte güncelleme detayları...

WhatsApp rahatsız etme özelliği
müşteri hizmetleri

Kısa süre önce yer alan bir haberde Instagram' ın rahatsız etme özelliğini test ettiği ortaya çıkmıştı. Bu özelliği şimdi de WhatsApp ve Facebook için yayınlanacak.

Normalde ilk Facebook üzerinde test edilir çıkarılır sonrasında diğer yerlerde ortaya çıkardı. Ama bu sefer instagram' da gündeme geldi.

Instagram rahatsız etme özelliği bu hafta içi kullanıcılarıyla buluşabilir. Şu an çıktı ama kademeli olarak ulaşabilir. 

WhatsApp rahatsız etme nedir?

WhatsApp rahatsız nasıl kullanılır? Rahatsız edilmek istemediğiniz durumlarda belli saat aralıkları seçerek o saat dilimlerinde WhatsApp' ın işlevleri askıya alınıyor. Bildirimler kapatılıyor. Aynı zamanda rahatsız etme ayarları da bulunuyor. Titreşim ve sesler ayarlanabiliyor.

WhatsApp rahatsız etme özelliği

İddialara göre bu özellik şu an WhatsApp' ta yer alıyor. Yani dosyaları şu an gizli halde yerleşik. Kısac süre içerisinde beta sürümü olarak kullanıcılara gelebilir.Beta programa katılarak takip edebilirsiniz.

Yeni güncelleme yenilenmiş etiket ve emojilerle geliyor. Arama bölümünden çok hızlı emojileri aratabilirsiniz. Video, GIF ve fotoğraflarda düzenleme yapmak istediğinide çıkartmalar aranarak seçilebiliyor.

Yeni özellik ilk Android platformuna gelecek. iPhone yani iOS' daa daha sonra yer alacak. Son gelişmeleri WhatsApp iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp rahatsız etme nedir?

müşteri hizmetleri
YORUMLAR