WhatsApp sesli mesaj bırakma güncellemesi

WhatsApp sesli mesaj bırakma güncellemesi yayınlandı. WhatsApp' da ulaşamadığınız kişilere sesli mesaj bırakabilirsiniz. WhatsApp' da sesli mesaj nasıl bırakılır?

WhatsApp sesli mesaj bırakma güncellemesi
müşteri hizmetleri

Artık WhatsApp' da ulaşamadığınız kişilere sesli mesaj bırakabileceksiniz. WhatsApp' a gelen yeni güncelleme ile bu artık mümkün. WhatsApp' da sesli mesaj nasıl bırakılır? Detaylar haberimizde...

Kısa süre önce WhatsApp' da yapılan bir güncelleme ile artık araması yaparken, kişi aramaya cevap vermezse, meşgule atarsa veya WhatsApp uygulamasının internet bağlantısı yoksa karşı tarafa sesli mesaj bırakabiliyorsunuz. Bu özelliği artık cevapsız aramalar sohbetlerinde görebilirsiniz.

Son günlerde cep telefonunuza WhatsApp için bir güncelleme olduğuna dair bir uyarı farkettiniz ise bu güncelleme WhatsApp sesli mesaj bırakma özelliğidir. Güncellemeyi yaptıktan sonra uygulamayı kapatıp açıp, yeni özelliği test edebilirsiniz.

WhatsApp Messenger uygulaması, Android, iOS iPhone ve diğer akıllı cep telefonları için ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdir. WhatsApp, arkadaşlarınızla ve özellikle ailenizle sohbet etmeyğ ve paylaşımlarda bulunmayı sağlayan çok başarılı bir uygulamadır.

WhatsApp uygulaması, ücretsiz olarak indirme ve kullanıma sahiptir. Ama internet bağlantısı üzerinden kullanıldığından internet paketiniz veya WiFi bağlantınız yoksa, operatörünüzün (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) size verdiği tarife üzerinden ücretlendirileceksiniz.
 

WhatsApp sesli mesaj bırakma

WhatsApp sesli mesaj bırakma güncellemesi

WhatsApp sesli mesaj bırakma

WhatsApp sesli mesaj bırakma nasıl yapılır

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 16:55
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri