WhatsApp sesli mesaj gönderme kaydırma güncellemesi

WhatsApp, yeni bir güncelleme ile artık sesli mesaj gönderme de mikrofon üzerine basılı tutmanıza gerek kalmayacak. Kilit ile bu sorun çözüldü. Özelliğe WhatsApp son sürümü ile ulaşabilirsiniz.

WhatsApp sesli mesaj gönderme kaydırma güncellemesi
müşteri hizmetleri

WhatsApp, geçtiğimiz haftalarda sesli mesaj için yeni güncellemesini duyurmuştu. Güncelleme bazı ülkelerde yayınlanmıştı. Şimdide Türkiye için sesli mesaj güncellemesi yayınlandı.

WhatsApp' ta sesli mesajı kolay göndermek için yeni bir güncelleme yayınlandı. Artık sesli mesaj gönderirken mikrofona basılı tutmanız gerekmeyecek. Kilit özelliği ile kolaylıkla sesli mesajınızı gönderebilirsiniz.

Sesli mesaj göndermek istediğiniz grup ya da kişinin mesajlaşma ekranına gelip mikrofon simgesine basılı tutunuz. Sonra ekrana gelen kilit ekranında kaydırma işlemiyle sesli mesaj aracını kilitleyiniz. Yani yukarı doğru kaydırınız. Artık parmağı tutmadan mesajınızı gönderebilirsiniz.

WhatsApp sesli mesaj gönderme

WhatsApp bas konuş özelliği: Yeni özellikten faydalanmak için WhatsApp' ın güncel sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Android için Google Play Store üzerinden ve iOS iPhone telefonlar içinde App Store' den bu güncellemeyi yapabilirsiniz.

Bazı cep telefonların eski işletim sistemi sürümlerinde bazı uygulamalar yüklenmiyor ya da güncelleme desteği bulunmuyor. Bu konu için alternatif güvenli 3.parti uygulamaları denenebilir.

WhatsApp sesli mesaj gönderme de kilit güncellemesiWhatsApp sesli mesaj gönderme WhatsApp sesli mesaj gönderme programı

WhatsApp' ta karşılaştığınız tüm sorunlar için Whatsapp müşteri hizmetleri bulunmadığından önerilen Teknoloji hattı aracılığıyla güvenli şekilde işlem yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2017, 14:51
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri