WhatsApp şikayet hattı numarası

WhatsApp için bir şikayet hattı, destek hattı ve yardım hattı var mı? Resmi olarak yok. Ama özel destek veren kurumsal şirketler bulunuyor. Bunun dışında iletişim e-posta adresleri var.

WhatsApp şikayet hattı numarası
müşteri hizmetleri

WhatsApp, 2 Yahoo çalışanı tarafından 2009' da kuruldu. Yahoo' dan ayrıldıktan sonra Twitter ve Facebook' a iş başvurusunda bulundular ama işe alınmadılar. Daha sonra kendi şirketlerini kurdular. 2014 Yılında 19 milyar dolar karşılığında WhatsApp' ı Facebook' a sattılar. Yani işe alınmadıkları yere şirket sattılar.

WhatsApp uygulaması ilk zamanlar sadece mesajlaşma için kullanılan bir uygulamaydı. Sonralarda hızla yayılması ile bazı yenilikler geldi. Özellikle Facebook aldıktan sonra çok büyük yenilikler geldi. İşte bu yenilikler ve büyümenin getirdiği bazı sorunlarda oldu ve oluyor.

WhatsApp için her hangi bir WhatsApp müşteri hizmetleri veya WhatsApp hattı yer almadığından, bu haberimizde önerdiğimiz iletişim adreslerini kullanarak yardım talep edebilirsiniz. Bunun dışında önerdiğimiz Teknoloji destek hattını arayabilirsiniz.

WhatsApp iletişim adresleri

WhatsApp şikayet etme ve erişim sorunları

Yukarıdaki verdiğimiz iletişim adresleri ile WhatsApp şikayet etmek, WhatsApp kişi şikayeti, hukuki sorunlar, hesap silme şikayeti, WhatsApp hesap çalındı (izinsiz erişim), WhatsApp uygulaması çalışmıyor, WhatsApp sorunları, WhatsApp ses sorunları, görüntü sorunları ve WhatsApp virüs bulaştı sorunları için yardım alabilirsiniz. www.andronova.net

WhatsApp destek hattı İstanbul, WhatsApp destek hattı Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Antalya, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin, Çorum, Erzincan, Erzurum, Sivas, Malatya, Kayseri, Tokat, Kars, Ağrı, Artvin, Trabzon, Giresun, Gümüşhane, Zonguldak, Ordu, Rize, Samsun, Elazığ, Adıyaman, Bingöl, Çanakkale, Aydın, Çankırı, Edirne, Kütahya ve diğer iller için özel destek hattı hizmet vermekte. Talebinizle uzaktan bağlantı ile yardım alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 01:17
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Abdullah Atıcı
Abdullah Atıcı - 2 yıl Önce

Mesaj yazarken 6 satıra kadar yazı yazabiliyorum fakat hatalarımı ve konunun anlaşılabilirliğini kontrol etmek için mesajın tamamını göremiyorum.
Yani pencerede yazımın tamamını görüp öyle göndermek istiyorum.
Şimdi ise not defterimde yazıyı yazıyor gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra kopyala yapıştır yapıyorum.Düzeltin.

Denemek lazım
Denemek lazım @Abdullah Atıcı - 2 yıl Önce

Telefon modelini yazmamışsınız. Sohbet geçmişini yedekleyin ve uygulamayı kaldırıp kurun veya uygulamalardan ön bellek temizliğinde bulunun.

Aykut
Aykut - 2 yıl Önce

Ipone 4 kullanıyorum watsap yükledim ama bu numara ile watsap tanimlayamazsiniz diyo. Başka numaralar ile deniyorum aynı sonucu alıyorum. Defalarca yeni bastan watsap kuruyorum sonuc değişmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden cok teşekkürler.

Sürüm uyumsuzluğu olabilir
Sürüm uyumsuzluğu olabilir @Aykut - 2 yıl Önce

Eski whatsapp sürümlerini deneyin.

hacer özarslan
hacer özarslan - 2 yıl Önce

hikaye bölümünde kişilerimin hikayelerini göremiyorum ve kişilerim benim profil fotoğrafımı göremiyor

Engelleme
Engelleme @hacer özarslan - 2 yıl Önce

Durum açık mı?

Mahmut
Mahmut - 2 yıl Önce

Watsabım açık kullanyorum ama dogrula kodu geliyo

Betüş
Betüş - 2 yıl Önce

Bir günde 10 defa whatsap kodu geldi ben istemedigim halde.be bu kodların ardından whatsapim kapandı 4 gün oldu açamıyorum sorun nedir nasil çözebilirim.yardimci olurmusunuz.

Kapandı?
Kapandı? @Betüş - 2 yıl Önce

Whatsapp işlem mi yaptı yoksa doğrulanmıyor mu?

hat
hat - 2 yıl Önce

Yardim etmiyorsunuz, sadece para aliyorsunuz

yeppu
yeppu - 2 yıl Önce

e posta gönderecegm de üst kısımda verdgnz linklern hıcbırıne e posta atılmıor

yeppu
yeppu - 2 yıl Önce

selam ben hat degıstırdm ama eskı hattımı sılmeyı unuttum whatsaptan eskı hattımda kaldı yenı hattım da kaldı whatsapta eskısını nasıl silerım

Eski numaradaki whatsapp hesabını kapatma
Eski numaradaki whatsapp hesabını kapatma @yeppu - 2 yıl Önce

Yukarıda Whatsapp iletişim e-posta adresi yer almakta. Durumu anlatan bir mail atınız.

Sinan
Sinan - 3 yıl Önce

Numaramin adına vapsat kuramıyorum boyna hataverriyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Telefon numarası ile Whatsapp kurulmuyor sorunu
Telefon numarası ile Whatsapp kurulmuyor sorunu @Sinan - 3 yıl Önce

Alınan hata mesajını yazmamışsınız.


Teknoloji haberleri