WhatsApp şikayet hattı numarası

banner186

WhatsApp için bir şikayet hattı, destek hattı ve yardım hattı var mı? Resmi olarak yok. Ama özel destek veren kurumsal şirketler bulunuyor. Bunun dışında iletişim e-posta adresleri var.

WhatsApp şikayet hattı numarası
Müşteri Hizmetleri 20 Mart 2018 Salı 01:25

banner192

WhatsApp, 2 Yahoo çalışanı tarafından 2009' da kuruldu. Yahoo' dan ayrıldıktan sonra Twitter ve Facebook' a iş başvurusunda bulundular ama işe alınmadılar. Daha sonra kendi şirketlerini kurdular. 2014 Yılında 19 milyar dolar karşılığında WhatsApp' ı Facebook' a sattılar. Yani işe alınmadıkları yere şirket sattılar.

WhatsApp uygulaması ilk zamanlar sadece mesajlaşma için kullanılan bir uygulamaydı. Sonralarda hızla yayılması ile bazı yenilikler geldi. Özellikle Facebook aldıktan sonra çok büyük yenilikler geldi. İşte bu yenilikler ve büyümenin getirdiği bazı sorunlarda oldu ve oluyor.

WhatsApp için her hangi bir WhatsApp müşteri hizmetleri veya WhatsApp hattı yer almadığından, bu haberimizde önerdiğimiz iletişim adreslerini kullanarak yardım talep edebilirsiniz. Bunun dışında önerdiğimiz Teknoloji destek hattını arayabilirsiniz.

WhatsApp iletişim adresleri

  • WhatsApp iletişim yardım sayfası: faq.whatsapp.com 
  • WhatsApp şikayet hattı iPhone iletişim: iphone_web@support.whatsapp.com
  • WhatsApp Android iletişim: android_web@support.whatsapp.com
  • WhatsApp Windows Phone iletişim adresi: wp_web@support.whatsapp.com
  • WhatsApp masaüstü / web iletişim adresi: webclient_web@support.whatsapp.com
  • WhatsApp destek hattı - WhatsApp şikayet hattı ve yardım: support@whatsapp.com

WhatsApp şikayet etme ve erişim sorunları

Yukarıdaki verdiğimiz iletişim adresleri ile WhatsApp şikayet etmek, WhatsApp kişi şikayeti, hukuki sorunlar, hesap silme şikayeti, WhatsApp hesap çalındı (izinsiz erişim), WhatsApp uygulaması çalışmıyor, WhatsApp sorunları, WhatsApp ses sorunları, görüntü sorunları ve WhatsApp virüs bulaştı sorunları için yardım alabilirsiniz. www.andronova.net

WhatsApp destek hattı İstanbul, WhatsApp destek hattı Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Antalya, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin, Çorum, Erzincan, Erzurum, Sivas, Malatya, Kayseri, Tokat, Kars, Ağrı, Artvin, Trabzon, Giresun, Gümüşhane, Zonguldak, Ordu, Rize, Samsun, Elazığ, Adıyaman, Bingöl, Çanakkale, Aydın, Çankırı, Edirne, Kütahya ve diğer iller için özel destek hattı hizmet vermekte. Talebinizle uzaktan bağlantı ile yardım alabilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Sinan - 1 hafta önce
Numaramin adına vapsat kuramıyorum boyna hataverriyor yardımcı olursanız çok sevinirim
Misafir Avatar
Telefon numarası ile Whatsapp kurulmuyor sorunu - 1 hafta önce @Sinan
Alınan hata mesajını yazmamışsınız.