WhatsApp' ta Facebook ve Instagram videolarını izleme güncellemesi

Son güncelleme ile artık video linklerini biriyle paylaştığınızda direk WhatsApp' ta açılacak. Facebook, Instagram ve YouTube videolarını WhatsApp' ta izleyebiliyorsunuz. Yani artık bir videoyu sitesinden izlemek zorunda değilsiniz.

WhatsApp' ta Facebook  ve Instagram videolarını izleme güncellemesi
müşteri hizmetleri

WhatsApp her geçen gün yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Şimdide çok önemli bir yeniliği kullanıcıları ile buluşturdu. Peki bu önemli yenilik nedir?

WhatsApp uygulamasında video linki ile izleme dönemi başladı. WhatsApp yayınladığı son güncelleme ile artık paylaşılan bir video linki üzerinden site açılmadan WhatsApp uygulaması içerisinde paylaşılan videoyu izleyebileceksiniz. Güzel yanı artık paylaşılan adrese gitmek zorunda kalmayacaksınız.

WhatsApp video izleme dönemi

Düne kadar WhatsApp' ta her hangi paylaşılan bir video adresine tıkladığınızda direk o bağlantı adresi açılabiliyordu. Şimdi gelen yeni güncelleme ile artık başka adreslere gitmenize gerek kalmıyacak. 

Video linki ile izleme dönemi: Yeni WhatsApp özelliği gerçekten çok güzel olmuş. Artık bazı kullanıcılar kendine bir video arşivi yapabilir. Düşünün YouTube' da dinlediğiniz bir müziğin videosunu paylaşarak daha sonra dinleyebilirsiniz. Ya da izleyebilirsiniz. Bu hem paylaşanda açılıyor hemde paylaşılan kişinin hesabında.

YouTube Facebook Instagram videoları WhatsApp' ta izleme

Videoları direk URL adresi ile izleme tüm site bağlantıları için geçerli. Yani özellikle sadece Facebook, Instagram, İzlesene, Justin, Dailymotion, Vimeo veya YouTube için geçerli değil. Tabi paylaşılan ve alınan video adreslerine dikkat etmekte fayda var. Virüslü bağlantılar cihaza ve verilere zarar verebilir. 

WhatsApp' ta Facebook  ve Instagram videolarını izleme güncellemesiWhatsApp video izleme dönemiWhatsApp instagram video izleme internetten video izleme

Yeni WhatsApp güncellemesi bununla sınırlı değil. Artık grup yöneticisi başka yöneticileri grup yöneticiliğinden çıkarabilir veya gruptan çıkarabilir. Aynı zamanda grup bilgisini de kimlerin değiştirebileceğini seçebilir.  

Genel sorunlarda örnek instagram videolarını izlemefacebook videoları izleme ve youtube video izleme sorunu ile karşılaşırsanız aldığınız hata mesajı ile bize ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 04:37
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
İnstagram videoları oynatma
İnstagram videoları oynatma - 3 yıl Önce

Bu video resim içinde resim olarak oynuyor nedir

WhatsApp url video oynatma
WhatsApp url video oynatma - 3 yıl Önce

URL video oynatma özelliği şu an iOS iPhone telefonlara geldi. Android içinde bazı sürümler için geçerli olacak. iOS içinde aynı şekilde iOS 8.0 ve üstü...

Teknoloji haberleri