WhatsApp' ta fotoğrafa videoya yazı ekleme güncellemesi

WhatsApp' ın yeni güncellemesi ile artık fotoğrafa ve videoya yazı eklenebilecek. Fotoğraflara / videolara yazı yazabilmek için son sürüme sahip olmanız gerekiyor. WhatsApp indir yükle.

WhatsApp' ta fotoğrafa videoya yazı ekleme güncellemesi
müşteri hizmetleri

WhatsApp' ın yayınladığı yeni güncelleme ile artık fotoğraflarda ve videolarda yazı ekleme yapılabilecek. Yazı ekleme (metin ekleme) özelliği çıktı. WhatsApp uygulamasını Google Play Store ve App Store' den güncelleyerek bu özellikten yararlanabilirsiniz.


WhatsApp' ta yeni güncelleme


WhatsApp' ta fotoğrafa videoya yazı ekleme güncellemesi WhatsApp indir yükle


WhatsApp' ta fotoğrafa videoya yazı ekleme güncellemesi WhatsApp indir yükle


Geçtiğimiz günlerde Android için çıkan WhatsApp güncellemesinde, artık fotoğraflara ve videolara yazı yazabilecek. Aynı zamanda çizim ve emojiler eklenebiliyor. 

WhatsApp' ın yeni güncellemesi bugün itibari ile iOS cihazlarda yerini aldı. Tabi çıkan yeni güncelleme sadece bunlardan ibaret değil. Çok sayıda yazı fontları, çizim fırça tipleri, iMessage' de görülen efektli mesaj yollama özelliği ve Snapchat tasarım özellikleri de yer almaktadır.

WhatsApp, çıkardığı yeni güncellemesinde dikkat çeken bir özellikte, grup yönetiminde kısayol katılımına olanak sağlandı. WhatsApp' ta grup yöneticileri, uygulamadan edinilecek linki katılmak isteyecek kullanıcılar ile paylaşılarak, isteyen kısa yoldan gruba katılabilecek. Yani eskisi gibi numara paylaşma, rehbere ekleme ya da gruba ekleme durumları yerine kolay yoldan katılım sağlanacak.

WhatsApp fotoğraf ve videolara yazı yazabilme özelliğine ulaşmak için cihazınıza gelen WhatsApp güncelleme uyarısına onay vermeniz. Ya da App Store üzerinden güncelleme yükleme işlemini yapmanız yeterli olacak.

WhatsApp' ın yeni güncellemesini yapmayan Android işletim sistemi kullanıcıları da Google Play Store üzerinden işlemi yapabilirler.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 14:23
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Candan
Candan - 4 yıl Önce

Yükleme ikonu nerde bulamadım ki

Bennu
Bennu - 4 yıl Önce

Bennuya nasıl yüklenecek yuklenmiyomki adı