WhatsApp' ta gönderilen mesajı iptal etme

banner186

WhatsApp' ta atılan mesaj okunmadan silinebilir mi? Gönderdiğim mesaj okunmadan nasıl silinir? Mesajı WhatsApp' ta gönderilen mesajı iptal etme. WhatsApp gönderilen mesajı okunmadan silme.

WhatsApp' ta gönderilen mesajı iptal etme
Müşteri Hizmetleri 26 Eylül 2016 Pazartesi 14:20

banner192

WhatsApp' ta yanlışlıkla gönderilen mesaj silinebilir mi? Yanlıklıkla birine mesaj gönderdim okumadan nasıl silerim? Karşı taraf mesaja bakmadan silinebilir mi? WhatsApp atılan mesajı okunmadan silme nasıl yapılır?

WhatsApp' ta gönderilen mesajı iptal etme gibi bir özellik şuan için bulunmuyor. Ama aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz. Bazı mesajlaşma uygulamalarında karşı tarafa mesaj ulaşmadan silebiliyorsunuz. WhatsApp' ta bu özellik bulunmuyor.


WhatsApp gönderilen mesaj ulaşmadan silinebilir mi?


WhatsApp atılan mesajı nasıl ulaşmadan silerim? WhatsApp' ta gönderdiğiniz fotoğraf, video veya mesajı karşı tarafa ulaşmadan silebilmek için bir yöntem var. Gönderdiğiniz mesajın yanında saat simgesi çıkıyorsa sizde ve karşı tarafta mesaj tek tik işareti şeklinde çıkar. Yani artık mesaj sizden çıktı.

Mesaj gönderdiğiniz kişinin örnek internet bağlantısı yok ya da kapalı bu arada işlem yapabilirsiniz. WhatsApp uygulamasını açarsa mesaj tek tik yerine, çift tik olacaktır. Bu da mesajın karşı tarafa gitttiği anlamına gelir. Eğer saat işareti varsa ve tek tik varsa internet bağlantınızı kesiniz ve telefonunuzu uçak moduna alınız. Sonra gönderdiğiniz mesajı siliniz. 


WhatsApp' ta gönderilen mesajı iptal etme


WhatsApp' ta gönderilen mesajı iptal etme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Hasan Barazi - 1 yıl önce
Güzel bir
Avatar
elgun - 1 yıl önce
0518589856
Avatar
Kediş - 5 ay önce
Yollafığım yanlış mesajı dedğiniz gibi silemiyorum başka yolu var mı çünkü sohbetlerden kişiyle yazışmaları silmiştim