WhatsApp' ta gönderilen mesajı silme iptal etme özelliği geliyor

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp' ta gönderilen mesajı silme iptal etme özelliği geliyor. Yanlışlıkla gönderilen fotoğrafları, videoları ve mesajlar silinebilir mi? Karşı tarafa ulaşmadan silme. Okunmadan silme kaldırma. Mesajı geri çekme!

WhatsApp' ta gönderilen mesajı silme iptal etme özelliği geliyor
Müşteri Hizmetleri 17 Aralık 2016 Cumartesi 13:16

banner192

WhatsApp' ta gönderdiğim bir mesajı geri çekebilir miyim? Gönderdiğim bir mesajı okunmadan silinebilir mi? Gönderilen mesajı karşı taraf görmeden silinebilirmi? WhatsApp' ta karşı taraf görmeden silme kaldırma var mı?

WhatsApp, Facebook' un yatırımları ile büyük yeniliklere kavuştu. Büyük yeniliklerden sesli arama ve görüntülü arama da gelmesiyle tadından yenmez oldu.

WhatsApp, şimdide kullanıcıları için çok önemli olan, yanlışlıkla gönderilen paylaşımları geri çekme özelliğini devreye alacak. Yani gönderdikten sonra pişman olanan kullanıcılara çare olacak. 

Şuan bu özellik için testlere başlayan WhatsApp, 2.17.1.869 kodlu beta sürümünü çıkardı. Testler tamamlandıktan sonra yeni bir güncelleme ile artık yanlışlıkla atılan veya pişman olunan mesajlar karşı tarafa ulaşmadan veya okunmadan silinebilecek. Tabi karşı taraf fark etmeden veya ondan daha hızlı olursanız! 

WhatsApp' ın yeni güncellemesi, yanlış kişilere veya pişman olunan mesajlar için derman olacak. Düşünün gönderdiğiniz mesajın içeriğinde yanlış bir kelime veya mesajı yanlış kişiye gönderdiniz! Bu durumla karşılaşmayan çok az kullanıcı vardır her halde. 

WhatsApp' ta gönderilen mesaj nasıl silinecek? Gönderilen mesaja tıkladığınızda veya basılı tuttuğunuzda açılacak seçeneklerden “İptal et” seçeneğine dokunarak gönderilen ileti karşı tarafta silinecek. Şuan beta sürüm iOS / iPhone telefonlarda denenmekte. Android içinde kısa süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.

WhatsApp' ta gönderilen mesajı silme iptal etme

WhatsApp' ta gönderilen mesajı silme iptal etme özelliği geliyor

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×