WhatsApp' ta okundu bilgisi nasıl kapatılır?

banner186

WhatsApp uygulamasında okundu bilgisi nasıl kapatılır? WhatsApp gelen mesajı okuduğumun görülmesini istemiyorum. WhatsApp' ta okundu bilgisi nasıl kapatılır? Okundu bilgisini kapatma gizleme. Gönderdiğim mesajın okundu bilgisi gelmiyor.

WhatsApp' ta okundu bilgisi nasıl kapatılır?
Müşteri Hizmetleri 27 Eylül 2016 Salı 09:30

banner192

WhatsApp' ta birinin gönderdiği mesajın okuduğumu görmesini nasıl engellerim? WhatsApp' ta grup sohberlerinde okundu bilgisi kapatılabiliyor mu? Grup mesajlarında okundu bilgisi nasıl kapatılır? WhatsApp' ta gelen mesajı açtığımın görülmemesini nasıl sağlarım? Okundu bilgi mesajını kapatma nasıl yapılır?

WhatsApp' a yakın bir zamanda getirilen özelliklerden biri olan çift tik işareti sayesinde, karşı tarafa gönderdiğiniz mesajın ulaşıp ulaşmadığını anlayabiliyorsunuz.


WhatsApp' ta okundu bilgisi nasıl kapatılır?


WhatsApp' ta gönderilen mesajın okunup okunmadığı bilgisini veren özelliği bazı WhatsApp kullanıcıları tercih etmeyebiliyor. Özellikle küsme veya rahatsız etme durumlarında bu yöntem önemli olabiliyor.

WhatsApp' ta gönderdiğiniz veya size gönderen kişiye okundu bilgisini engellemek için kolay bir yöntem var. Genelde bu özelliği bir çok kullanıcı bilmez. 

WhatsApp uygulamasında okundu bilgisini kapatırsanız, sizin gönderdiğiniz mesajların da okundu bilgisini alamazsınız. Yani çift taraflı bir engelleme özelliğidir.  
 

WhatsApp uygulamasında okundu bilgisi nasıl kapatılır?


iPhone telefonda okundu bilgisi nasıl kapatılır? Ayarlar / Hesap / Gizlilik bölümde yer alan "Okundu Bilgisi" butonundan yapabilirsiniz.WhatsApp' ta okundu bilgisi nasıl kapatılır?

whatsapp okundu bilgi mesajını kapatma

whatsapp gönderdiğim mesajın okundu bilgisi gelmiyor

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×