Whatsapp temizleme telefonda yer açma

Android ve iPhone cep telefonda Whatsapp uygulamasında fotoğrafları, videoları ve mesajları silerek yer açabilirsiniz. Depolama alanı azalıyor Whatsapp' ı kullanmak için 100 MB alan boşaltın.

Whatsapp temizleme telefonda yer açma
müşteri hizmetleri

Akıllı cep telefonu kullananların çoğunda telefonda hafıza sorunu görülmekte. Ara ara yeterli yer olmadığı ya da bitmek üzere olduğu uyarısı gelir. Eğer Whatsapp kullanıyorsanız bunun en büyük nedeni Whatsapp' dir. Hafızayı en çok meşgul eden aktif kullanılan Whatsapp uygulaması. Gelen videolar ve fotoğraflar otomatik cihaza kayıt oluyor. 

Bu haberimizde çoğu Whatsapp kullanıcısının bilmediği Whatsapp' ta teker teker silerek telefonda yer açmaya çalışan kullanıcılar için toplu silme adımlarına yer verdik. Verdiğimiz örnek cihaz iOS işletim sistemli iPhone. Bu adımlar Android telefonlar içinde geçerlidir. 

Whatsapp' ı kullanmak için 100 MB alan boşaltın

Whatsapp' ı kullanmak için 100 MB alan boşaltın

İstemediğiniz videoları ve resimleri silerek yer açabilirsiniz. Ama yinede verilerin yedeğini bilgisayara veya iTunes / iCloud / Google Drive ve diğer yedek alma programlarını kullanabilirsiniz. www.andronova.net

Whatsapp' ı temizleme telefonda yer açma

Whatsapp / Ayarlar / Veri ve depolama kullanımı / Depolama kullanımı / temizlemek istediğiniz kişi ya da grubun ismine dokunun. Açılan yerde metin, kişiler, konumlar, fotoğraflar, GIF' ler, videolar, sesli mesajlar ve belgeler aşağıda yer alan yönet dokunun ve saydıklarımdan hangilerini temizleyecekseniz seçiniz. Sonra temizle yazısına dokunun.

Whatsapp temizleme telefonda yer açmaWhatsapp temizlemeWhatsapp yer açmaWhatsapp yetersiz depolama alanıtelefonda yetersiz depolama alanıwhatsapp videoları silme

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2017, 01:01
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri