WhatsApp test programına kayıt olma ve çıkma

WhatsApp uygulamasına son zamanlarda önemli güncellemeler geldi. Ve gelmeye devam ediyor. Şu aralar bildirimler ve gruptan çıkarma özelliği testleri devam etmekte. Peki test programına nasıl kayıt yapılır?

WhatsApp test programına kayıt olma ve çıkma
müşteri hizmetleri

WhatsApp uygulaması son günlerde sık sık güncelleme almakta. Yanlışlıkla gönderilen mesajı silme, yüksek öncelikli bildirim, yanlışlıkla silinen mesajlara ulaşma, kaiOS, Spam iletişim özelliği, para transferi, grup sayısını arttırma,  vCard özelliği ve grup yöneticiliği güncellemesi. Yani say say bitmiyor. Bu saydıklarımız güncellemelerden bazıları.

WhatsApp test programı nedir?

WhatsApp test programı, WhatsApp uygulamasını geliştirmek için bazı kullanıcılar tarafından test edilen sürümlerin bulunduğu programın adı. Buraya ilk önce kayıt olmanız gerekiyor. Sonra WhatsApp' ın test uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

WhatsApp' ta şu ara çıkması planlanan iki önemli özellik test aşamasında. Öncelikli bildirimler ve yöneticilikten çıkarma özelliği. Beta sürümlere yetkisi olan kullanıcıların denemesine açılan bu özelliklerden sizlerde faydalanabilirsiniz. Tabi cihazınız destekliyorsa.

WhatsApp test programı nedir?WhatsApp test programına kayıt olma nasıl yapılır?

WhatsApp test programına kayıt olma nasıl yapılır?

Test programı şu an sadece Android cihazlar için kullanılabilmekte. iPhone iOS için Beta program bulunmuyor. Android test programına kayıt olma adresi play.google.com/apps/testing/com.whatsapp 

Verdiğimiz adresten kayıt olduktan sonra Google Play Store' ye giderek WhatsApp Messenger Beta uygulamasını indiriniz.

WhatsApp test programından nasıl çıkılır?

İlk önce yukarıdaki kayıt olmak için verdiğimiz adrese tekrar giriş yapacaksınız. Sonra programdan ayrılma butonuna tıklayıp ayrılacaksınız. İşlem bitti mi? Henüz bitmedi. Şimdi de telefona yüklediğiniz WhatsApp Messenger Beta uygulamasını telefondan kaldıracaksınız. Son olarak WhatsApp' ın normal sürümü yükleyeceksiniz.

Beta programa cihazınız uyumlu ise yükleme butonu çıkacak. Eğer değilse "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" şeklinde bir uyarı alacaksınız. www.andronova.net

WhatsApp test programından nasıl çıkılır?

WhatsApp beta sürümü

WhatsApp beta kaldırma

WhatsApp beta uygulamasını kaldırma adımlarını gerçekleştirdiğinizde tekrar normal sürüm için biraz zaman gerekebilir.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 00:55
müşteri hizmetleri
YORUMLAR