WhatsApp toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp toplu mesaj gönderme nasıl yapılır? WhatsApp' ta toplu mesaj nasıl atılır? Rehberdeki kişilere toplu mesaj gönderme. Fotoğraf, müzik ve video gönderme paylaşma.

WhatsApp toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?
Mustafa Kemal ERDEM 11 Ekim 2016 Salı 00:46

banner192

WhatsApp toplu mesaj gönderme nasıl yapılır? WhatsApp' ta bulunan kişilere toplu mesaj gönderme. Toplu mesaj nasıl atılır? WhatsApp çoklu mesaj gönderme adımları. WhatsApp çoklu resim, video ve mesaj gönderme özelliği 2016.

WhatsApp uygulamasını açınız. Sohbetler bölümünde yer alan "Toplu Mesaj Listeleri" yazısına dokununuz. Açılan bölümdee aşağıda yer alan "Yeni Liste" seçeneğine dokununuz. Rehberde yer alan kişilerden toplu mesaj göndermek istediğiniz kişileri seçiniz. Kişiler seçildikten sonra sağ üst tarafta yer alan "oluştur" seçeneğine dokunup göndrmek istediğiniz mesaj veya paylaşımı yapınız. 

Aşağıda WhatsApp' ta çoklu mesaj nasıl gönderileceğine yer verdik. Bu özelliğe kısa zaman önce yapılan güncelleme ile kavuşuldu. Önce den toplu mesaj gönderme seçeneği yoktu. Bu da özellikle bayramlarda sorun oluşturuyordu. Artık bu gibi önemli günlerde çok sayıda kişiye kolay yoldan iletişime geçebilirsiniz. 


WhatsApp toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?


WhatsApp toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?WhatsApp toplu mesaj göndermeWhatsApp çoklu mesajWhatsApp çoklu mesaj atmaWhatsApp çoklu mesaj nasıl gönderilirWhatsApp kişilere mesaj göndermeWhatsApp kişilere mesaj gönderme 2016

WhatsApp toplu mesaj yollama

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×