WhatsApp toplu mesaj gönderme resimli anlatım

WhatsApp uygulamasında toplu mesaj göndermek için ne yapılmalı? Programsız mesaj yollama bayramlarda ve kandillerle sizlerleyiz. Android ve iPhone rehberdeki kişilere toplu mesaj gönderme yani toplu mesaj nasıl atılır?

WhatsApp toplu mesaj gönderme resimli anlatım
banner192

WhatsApp uygulaması, uzun yıllardır en çok kullanılan uygulamalardan olan mesajlaşma programı kendini yeniliyerek 7' den 70' e çoğu yaş grubuna ulaştı. Gerçekten çok kullanışlı ve kaliteli bir yazılım. Özellikle Facebook' un satın almasıyla kademeli olarak önemli özelliklere kavuşmasıyla değerine değer kattı. 

WhatsApp' ta bulunan kişilere toplu mesaj gönderme. WhatsApp çoklu resim, video ve mesaj gönderme özelliği gibi aramaların en çok yapıldığı zamanlar bayramlar ve kandiller... 

Ek bilgi! Toplu SMS ve WhatsApp mesajlarında aşırı kullanım zamanlarında mesaj karşı tarafa geç gidebiliyor. Tabi bu durum WhatsApp' ta nadiren görülse de aşırı yoğunluktan bazen olabiliyor. Aşağıda WhatsApp' ta toplu mesaj göndermeye resimli olarak anlattık. Eğer mesaj gönderirken sorun yaşıyorsanız haberimize yorum bırakabilirsiniz.

WhatsApp toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?

facebook müşteri hizmetleri
WhatsApp uygulamasını açınız. Sohbetler bölümünde yer alan "Toplu Mesaj Listeleri" yazısına dokununuz. Açılan bölümdee aşağıda yer alan "Yeni Liste" seçeneğine dokununuz. Rehberde yer alan kişilerden toplu mesaj göndermek istediğiniz kişileri seçiniz. Kişiler seçildikten sonra sağ üst tarafta yer alan "oluştur" seçeneğine dokunup göndrmek istediğiniz mesaj veya paylaşımı yapınız.  

WhatsApp toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?WhatsApp toplu mesaj gönderme resimli anlatımWhatsApp çoklu mesajWhatsApp çoklu mesaj atmarehberdeki numaralara toplu mesaj göndermeWhatsApp kişilere mesaj göndermeWhatsApp kişilere mesaj gönderme 2016

Aşağıda WhatsApp' ta çoklu mesaj nasıl gönderileceğine yer verdik. Bu özelliğe kısa zaman önce yapılan güncelleme ile kavuşuldu. Önce den toplu mesaj gönderme seçeneği yoktu. Bu da özellikle bayramlarda sorun oluşturuyordu. Artık bu gibi önemli günlerde çok sayıda kişiye kolay yoldan iletişime geçebilirsiniz. www.andronova.net

WhatsApp toplu mesaj yollama

Toplu mesaj nasıl gönderilir? Android ve iPhone Whatsapp rehberdeki numaralara toplu mesaj göndermek için yukarıdaki adımlarla sorunsuz gönderebilirsiniz. Mesaj yollamada sorunla karşılaşırsanız en alttaki benzer haberlerdeki toplu mesaj gitmiyor yazısını inceleyiniz. 

Ramazan bayramında, Kurban bayramında, Regaib kandili, Mirac kandili, Berat kandili, Mevlid kandili ve Kadir gecesinde WhatsaApp tüm kişilere mesaj atmak için kategoriler oluşturabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 23:58
YORUM EKLE
YORUMLAR